Winat9 Reklam gelmemesi !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lades112

Üye
    Konu Sahibi
Winat9 kurdum bugün ama reklamlar yok
sorun ne
ve nasıl fazla reklam görebilirim.

messevim

messevim

Üye
bana hafta içi 2 , hafta sonu ise 3 reklam geliyor.

bugün ne zaman kurdun ? saat kaçta tam olarak ?

• Beğen
Tepkiler: lades112
messevim

messevim

Üye
öyleyse gelmez. yarın sabah 11.00-14,00 ve17.00 da artik şansına kaç reklam gelirse bu saat dilimlerinde gelir.

• Beğen
messevim

messevim

Üye
günlük ne kadar kazanç sağlarım bunun ile

her reklam 15 kuruş. eskiden günde 6 reklam gelirdi. ama şimdi iki reklam ı gören şükrediyor. ben tablet + teldendan izliyorum. aylık kontur parası çıkıyor işte.

• Beğen

furkey

Üye
günlük ne kadar kazanç sağlarım bunun ile

Gelen reklam başı 15 kuruş büyük ihtimalle 2 reklam dan günlük 30 kuruş önceden ne güzel günlük 6 reklamdan 90 kuruş geliyordu :(

• Beğen
messevim

messevim

Üye
Gelen reklam başı 15 kuruş büyük ihtimalle 2 reklam dan günlük 30 kuruş önceden ne güzel günlük 6 reklamdan 90 kuruş geliyordu :(

aynen.. etkiden 8 reklam ı bile gördüm. ama şimdi 2 reklam bile zor görüyorum.

• Beğen

lades112

Üye
    Konu Sahibi

bu yüzden olmasın bu adamlar.

messevim

messevim

Üye
evet ondan. sistem i yalama ettiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt