Winamp ile 3D ( 3 Boyutlu ) masaüstü Efekti Oluşturmak !

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Winamp ile 3D ( 3 Boyutlu ) masaüstü Efekti Oluşturmak !
Winamp' la 3 Boyutlu Masaüstü...
Hepimizin bilgisayarında olan winampin visualization gibi bir özelliği olduğunu çoğumuz bilir zaten. Daha önceki versiyonlarda bu visualizationlar pencerede yada - screen olarak çalışıyordu. Fakat bugün winampi kurcalarken bunu arka plan yapabildiğimi farkettim bayada hoşuma gitti sizinlede paylaşmak istedim. ilk önce winampin son versiyonu olan indirip bilgisayara kuruyoruz. Sonra winampin ana konsolunda herhangi bi yerde mausu sağ tıklayıp resimdeki gibi "options/preferences" e tıklıyoruz.veya ctrl+p tıklıyoruz.

Daha sonra karşımıza aşağıdaki ekran çıkıyor ve kırmızı oklarla gösterdiğim sekmelere tıklıyorsunuz

Ve sonra siyah okla gösterdiğim start'a tıklayıp visualizationu başlatıyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra pencereyi kapatıp resimdeki gibi visualitona sağ tıklayıp "desktop mode" yi seçiyorsunuz

şimdi winampi simge durumuna küçültüp yeni 3 boyutlu ve hareketli duvar kağıdınızı izleyebilirsiniz. Hep aynı animasyonu görmek istemiyorsanız ara sıra SPACE tuşuna basarak değiştirebilirsiniz. Sıradaki şarkı isimleride masa üstünde görünecektir. hayırlı olsun. Kapatmak için ise aşağıdaki resimidekini yapmanız yeterli

Alıntıdır.

Winamp Free Download ;

• Beğen
Tepkiler: Revengeful, Reşwan, tarkan0203 ve 2 diğerleri

leiche

leiche

Emekli Yönetici
winamp kullanmıyorum ama kullanıcıları için hoş bir paylaşım :)

parson53

parson53

Üye
saol bak bunu bilmiyordum :)

maxiburak

maxiburak

Üye
saol

burak9400

burak9400

Üye
ya çok teşekkür ederim çok iyi oldu benim için.Winamp zaten bi işe yaramıyordu.

ULTIMATE93

ULTIMATE93

Üye
saol ama masaüstü simgeleri görünmüyo

habbuj

habbuj

Üye
sağol bilgisayarım olunca kullanırım

onur3266

Üye
işlemcim yetmedi :P

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
Denedim süper oldu sağol :oke:

atakan kır

atakan kır

Üye
çok güzel bişey ben daha önceden biliyordum

ttgg

ttgg

Üye
saol kardeş bilgilendirdin bizi

Namizake

Namizake

Üye
güzel paylaşım saol:oke:

blackwhite_52

blackwhite_52

Üye
Sagol

TAHSİN62

Üye
iyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyi

futbol123

futbol123

Üye
tşk..

emesut

emesut

Üye
Bunu uzun zamandan buyana biliyordum ama benimde işlmcim ve ekran kartım yetmiyor..

El Guapo

Üye
imageschak sitesinde resimlerle anlatmışsınız herhalde bende yasaklı o site resimleri göremiyorum .birisi bana adım adım uygulamam gerekenleri yazabilir mi ?

senhor_diabo

senhor_diabo

Üye
bu eski winamp yenisi çıktı ama güzel bilgi

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
güzel teşekkürler

Üst Alt