Win7'de Gizli Klasörü Açmak

Sponsorlu Bağlantılar

olmaza

Üye
    Konu Sahibi
Win7'de Gizli Klasörü Açmak
ARKADASLAR BEN BİLGSAYARIMDA XP YÜklüydü bende windows 7 x64 professyonel attım format ama hiçi, bişi silmedim...sorunum şuu xp yüklüyken içinde gizli klasörüm wardı onu windows 7 de nasıl açacam bilmiyorum yardım ederseniz sewinrimm......windows 7 de gizli klasör nASILBULUNUR İÇİNDE RESİM FELAN VARDI ACİLLL ÇOKK LAZIM ŞİMDİDEN SAOlun.............

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Başlat/Denetim Masası/Klasör seçenekleri/Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göstere tıklayın, uygula tamam'a tıklayın. Bu sayede klasörünüzü bulabilirsiniz.

olmaza

Üye
    Konu Sahibi
usta windows 7 öyle yokkii yardımcı olsan

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
usta windows 7 öyle yokkii yardımcı olsan

Nasıl Windows 7'de öyle yok ki? Dediğim yönergeleri uygularsanız gizli klasörleri açığa çıkarabilirsiniz. Veya gerekli programlar aracılığı ile bunu yapabilirsiniz.

olmaza

Üye
    Konu Sahibi
peki bulabvbildim diyuomki sorun suu yani bulunurmu xp de dosyaları gizlenmiş bende windws 7 kurdum birşeyi silmedim ta bii yani xp deki gizli dosya windows 7 de gizlimidir veya windows 7 de kalmısmıdır...
?????

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
peki bulabvbildim diyuomki sorun suu yani bulunurmu xp de dosyaları gizlenmiş bende windws 7 kurdum birşeyi silmedim ta bii yani xp deki gizli dosya windows 7 de gizlimidir veya windows 7 de kalmısmıdır...
?????

Format atarken Yerel Disk D: ile bir alakanız olmadığından dolayı, gizlediğiniz klasörü dediğim yöntemler sonucunda bulabilirsiniz. Fakat nereye koyduğunuzu hatırlamıyorsanız, bu sizin hatanızdır. Onun için sürücünüzü tam kontrol edin.

aksitman

aksitman

Üye
arkadaşım bu sitede anlatılıyo

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
herhangi bir klasör içindeyken Alt tuşuna basın menüden araçlar-->klasör seçenekleri açılan pencereden görünüm sekmesine gelin gizli dosyaları göster i seçin ve tamama basın

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
konuyu hortlatmayın.. kaç ay geçmiş...
:locked:

Üst Alt