Win Xp driverini Win 7 için bulmak [ÇÖZÜLDÜ]

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Win Xp driverini Win 7 için bulmak [ÇÖZÜLDÜ]
Pc yi xpden win 7 ye yükselttim de şunun driveri yok napabilirim :
PCI\VEN_8086&DEV_2572&SUBSYS_00001849&REV_02
epey eskidir kendileri :D

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Pc yi xpden win 7 ye yükselttim de şunun driveri yok napabilirim :
PCI\VEN_8086&DEV_2572&SUBSYS_00001849&REV_02
Bu hangi kartın sürücüsü tam detaylı yazsan yardım ederim sana. Driver booster programını kur o bütün sürücüleri otomatik olarak bulup kuruyor. Driver booster bulamazsa o zaman bu sürücünün Windows 7 sürümü yok demektir.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ilk onu kurdum sonra driver max kurdum bulamadı video denetleyici intel galiba
win 7 için yoksa hiçbir çözümü yok mu
++++++

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sistemin eski ise ve ekran kartın intel gibi dandik bir şeyse Windows 7 için sürücü çıkarmamışlardır. Anladığım kadarı ile sistemin baya eski. Sen Xp kullanmaya devam et.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
çok çok eski :) xpyi de çoğu program desteklemiyor :/

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yapacak bir şey yok geri döneceksin Xp'ye.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Vista deneyebilirsin ama güzel bir sistem bekleme

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Hiç Vista'ya bulaşma emin ol çok çekersin. Sen Xp kullanmaya devam et. Vista sistemin düşükse sana eziyetten başka bir işe yaramaz.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Hiç Vista'ya bulaşma emin ol çok çekersin. Sen Xp kullanmaya devam et. Vista sistemin düşükse sana eziyetten başka bir işe yaramaz.
Haklisin ama xpden daha guncel oldugundan programlari kullanabilirsin yine de benim onerim de xp

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Haklisin ama xpden daha guncel oldugundan programlari kullanabilirsin yine de benim onerim de xp
Abi ne olursa olsun Vista'dan uzak durmak gerekiyor. 7 için sürücüsü yoksa vista içinde yoktur. Hiç macera aramaya gerek yok. :) Varsa imkanı sistemi bir iki parça ile güncellesin.

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Elimde bir kasa daha var ama bunun sıkıntısı hangi parça anakartlar farklı uyar mı ki ?

franklinda

franklinda

Üye
Öncelikle intelin sitesine gir ve otomatik update yazılımını indir sonrada onunla tarat sürücüyü bulacaktır yüklersin mutlaka :)

anakart üzerindeki dahili ekran kartı mı yoksa harici bir kart takılı omu kullandığınız ekran kartı :)

Linke tıkladığın zaman çıkan ekranda uygulamayı indirir kurarsın o bulur 82865G ekran yongası mevcutmuş xp driverini bulursa onu xp uyumluluk modunda yükleme şansın var :)

Son düzenleme:
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Eğer win 7 için olanı yoksa XP için olanı kur uyumluluk modu ile yap kurulumu öyle çok bi sorunla karşılaşmazsın

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Windows xp sürücüsü ile 7 de ne kadar verim alabilirsin ki? Bilgisayarı zaten çok eskiymiş. Maddi imkanın varsa sistemine az takviye yapabilirsin. İkinci el 7 destekli bir ekran kartı ile biraz ram alsan seni bir süre idare eder zaten. Gt 210 var mesela.

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
idarelik bir durum zaten win 10 laptop var da yanında bu da işe yarasın diye :D ekran kartını soran arkadaşım eskiden bir bilgisayarcıya vermiştik ; değiştirmişler hıyarlar kötü birşey takmışlar -_- harici yani
program bulamadı birşey :(

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeş o zaman bu kadar kasma madem laptobun varsa. Kur xp ni devam et kullanmaya. Kullanmak istediğin programların güncel sürümünü kurma xp destekli olanlarını kur.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ekran kartlarında anakarta uyumluluk gibi bir sıkıntı var mı diğer kasadakini bir takıp denesem?

0MG90

0MG90

Üye
IObit Driver Booster kur bilgisayara o otomatik olarak driverları buluyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
ekran kartlarında anakarta uyumluluk gibi bir sıkıntı var mı diğer kasadakini bir takıp denesem?
Öyle yap o zaman. Büyük ihtimalle olur. O kadar eski bilgisayara 7 kursan ne olacak ne kadar stabil çalıştırabileceksin ki?

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
onu kurmuştum zaten ilk. Diğer ekran kartını taktım yine aynı :?
buna yolun sonu xp anlaşılan neyse sağolun :)

Üst Alt