Wildfire S Unlock işlemini iptal etme. Telefonu ORJİNALİNE döndürme.

MuesTie

Üye
Ben herşeyi düzgün yaptım diye sevinirken relocked yazısı çıktı şimdi ne yapmalaıyım üstad?

-efşan

Üye
Bu işlemde relocked çıkmaması gerekiyor. Tekrar bir gözden geçir istersen.

MuesTie

Üye
Bu işlemde relocked çıkmaması gerekiyor. Tekrar bir gözden geçir istersen.

Gözden geçirilcek gibi değil ki üstad telefonu tekrar kilit açtım tekrar denicem ama denemeden sorun nerde bilmek istiyorum sadece

-efşan

Üye
misc 2 dosyasına 1.37.468.3. yazdıysan onu 1.37.468.0 yap. Bir de en son yazılım yüklerken hata alıyor musun?

MuesTie

Üye
misc 2 dosyasına 1.37.468.3. yazdıysan onu 1.37.468.0 yap. Bir de en son yazılım yüklerken hata alıyor musun?

Yazılım yüklerken hiç hata vermedi direk kurdu bende sevindim tamam diye hevesim kursağımda kaldı
ve evet 1.37.468.3 yazdım

-efşan

Üye
Lâkin senin tuş basmıyordu. Bu işlemler ile uğraşmana gerek yok ki. Donanıma garanti devam eder. Yazılımsal destek vermezler sadece

MuesTie

Üye
Lâkin senin tuş basmıyordu. Bu işlemler ile uğraşmana gerek yok ki. Donanıma garanti devam eder. Yazılımsal destek vermezler sadece

Nasıl yani boşuna mı uğraştım o kadar şimdi bu şekilde yollsam garanti kapsamına giricek öyle mi

Şu an Wildfire S telefonunda senin root yetkisi kazandırdığın orjinal romu kullanıyorum ve gayet te memnunum. Hiçbir probleme raslamadım. Sadece bu gün bir güncelleme geldi ve bu güncellemeyi yükleyemiyorum. Daha sonra internetten orjinal rom olan bir exe dosyası buldum. Orjinal rom u onunla yüklemek istedim fakat o rom da hata veriyor (hboot hatası diyor)
Daha sonra orjinal bir rom daha buldum bu sefer zip uzantılı. Recovery moddan direk sd card'ta seçip yüklemeye çalıştım . O da hata verdi.
Bu güncellemeyi yüklemenin bir yolu var mı? Yazdıklarını okudum ama koyduğun bazı dosyalar silnmiş mediafire dan.
Orjinal roma dönmek için ne yapmam gerekir. çOK İYİ ANLAMADIĞIM İÇİN ÖZEL MESAJ ATMAK İSTEDİM. yARDIMLARINI BEKLİYORUM.

Teşekkür ederim.

unlocked
s-on
hboot 1.08.0099
radio 7.53.39.03
yazılım 2.14.468.1
sense 2.1
android 2.3.5

-efşan

Üye
Birazcık öyle oluyor

MuesTie

Üye
Biraz önce cymod 9 yükledim açıldı bu kez teşekkür ederim yine de

MuesTie

Üye

Dur dur downgrade yapcaz daha.
Pc'ye geçince pm atarım istersen

çok iyi olur aslında bu romda takılı kaldım resmen hiç de sevmedim

- - - Eklendi - - -

o güncelleme de pek bi işe yarar bişeyi göremedim ben ve şöyle bir durum var senin o güncellemeyi yapabilmen için root yetkini kaldırıp eski sürüme dönmen gerek bununla uğraşmayı göze alabiliyosan yardımcı olurum

Hımmm. Ok o zaman eğer pil ömrüne yada performans bakımından bir işe yarayan bir güncelleme değilse uğraşmanın bir anlamı yok o zaman. Dedim belki arayüz yada flash player gibi uygulamalar güncellenmiştir. diye düşünmüştüm. tşk ederim. Ama eğer orjinal bir rom yüklemem gerekirse forunda anlatılan goldcard lı işlemleri mi yapmam gerekiyor?

tşk ederim

MuesTie

Üye

ben dün bir problemle karşılaştım ve evet goldcardlı işlemle orjinal marvel rolma dönmen gerekiyor ayrıca root yetkini de kaldırman gerekiyor.

Arkadaşlar konudaki bazı linkler silinmiş. Telefonu satmayı düşünüyorum. Bu nedenler cihazı eski haline getiricem. Linkleri yenileyebilir misiz? Ya da özelden gönderebilir misiniz?

omfaryaz

Üye
linkler ölmüş yenileyebilirmisiniz ?

omfaryaz

Üye

[/URL] Uploaded with [/IMG]

bende burda kalıyor ne yapmam gerek

biberat

Üye
Uzun zamandır takip ediyorum link yenilenmesi için acaba yenileyebilir misiniz lütfen çok yardımı dokunacak.