wifi sorunu

• 3 Ağustos 2014
  • 675 Okunma
  • 12 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar yeni discovery aldım 1 haft sorunsuz kullandım gecn gun guncellemyı yukldm sonra wifi açtım wifi açılmadı.Bluetooth da aynı şekilde açlıyor die 30sn kadar bekletiyor sonra açılmıyor.

Yazan: ali1288
    Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 4 Ağustos 2014
  2. Güncellemede Sorun Olmuş Olabilir!

Mobil cihaz ile gönderdi
    ali1288 bunu beğendi.
  3. ne yapmam gerek peki kardes... 4.4 kitkat yapsam düzelir mii ?

4. Bilmiyorum hocam şansını bi dene

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. stock rom yapayım bari

6. orjinal rom' a dönüş yap yararı olur diye düşünüyorum

7. yani stock romu kasdediyosun demi...

8. aynen kardeş stock rom'a donus yap

9. tamm kardes müsait bi zamanda hemen yapacam... donanımsal bi şey degildr demii

10. donanımsal sorun olup olmadıgını bu yontemle anlarız yuksek ıhtımalle yenı guncelleme yapılırken uygulama programların zarar görmüş

11. tamam kardes saol yapınca bilgi verirrm sana da.. cok tessekklr[DOUBLEPOST=1407759374,1407495897][/DOUBLEPOST]Daha yapamadim ama simdi de kamera yok ortada

12. kardeş senn guncellemen hiç stabil değilmiş hatalar baaşladı anlaşılan sen acilen bir orjinal rom'a dönüş yapsan iyi olur

13. flas tool ile denedim hata verdi program sonra normal sistem güncellemdn orjinal roma dönüş yaptım yine olmadı . Bende elimde kalacak diye servise gönderdim hala bekliyorum . Acaba yine sorun yaşarmıyım. wifi bluetooth kamera flas bunlar açılmıyodu. Çok sinir oldum bida aynı şeyler olursa atarım valla :)

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 21:47