wifi güçlendirici

• 16 Mart 2013
  • 6541 Okunma
  • 23 Cevap

1. arkadaşlar bi ara böle bir program indirmiştim sonra kaybettim varsa link ?

Yazan: GameOfShadows
  2. program yok ayar var

3. Böyle Birşey Yok ama Şuan Cfwler de Wifi Çekim Gücü İyi

4. Ayarı nasıl yapabilirim

5. wıfi ye gir ordan ayarlar de ondan sonra seçenekler de gelişmiş ayar de otomatik yapılandırmayi devre dışı bırak sonra en alt da güç tasaruf modu var onu kapat Bu kadar

6. 5800 için yapılabiliyor mu bu ayar

7. Evet.
    Ama işe yaramadı.

8. hiç mi yaramadı yoksa faydası az mı? Benim telefon yanyana odaların birinde çekiyor hemen yanında çekmiyor

9. valla 5800 da faydası kesin bi şekilde gözüküyo ayar kapalıyken çok az buluyo o ayarı yapınca hem daha çok buluyo hemde önceki bulduklarının yüzdesi daha yüksek oluyo

10. Valla haklısın kardes ben c5-03de denedim cekim de baya fark ediyo :D

11. Bende yaptım ayarı çekim gücü biraz olsun yükseldi :) tel 5800 nokia

12. bende de farketti

13. nasıl yapılıyo 5800da ben bulamadım

14. Menü den ayarlara gir > sonra en altta bağlantı ya gir >Sonra wifi ye giriyosun orda seçenekler diyosun ardından gelişmiş seçenekler diyip otomatik yapılandırmayı kapatıyosun sonrada en altta inip güç tasarruf modunu kapatıyosun bu kadar

15. bende bir denim dur :)

16. Girdim wifiye oradan ayarlara basınca wifi varlığını göster ve internet bağlantı testi çıkıyor

- - - Eklendi - - -

Ipv4 ve ipv6 yazıyo gelişmiş ayarlarda

17. telefonun modeli ve sürümü kaç senin

18. 5800. V60.0.003

19. bak direk konudan kopyala yapıştır yapıyorum artık bulamazsan benim yapacak bişeyim yok
    Araçlar/ayarlar/bağlantı/kablosuz LAN ayarları altında, seçeneklerde gelişmiş ayarlara girin. Burada otomatik yapılandırmayı kapatıp güç tasarrufunu iptal edin

20. vay ben ayarı yaptım fakat ağları taratmadım hemen deniyim :ehe

Yüklüyor...
23/09/2018 - 22:50