Wi Fi Sorunu

• 25 Temmuz 2014
  • 486 Okunma
  • 1 Cevap

1. Arkadaslar merhaba
    Sorunum biraz karisik 1 hafta once modemin yanmasiyla yeni bir modem aldim Zyxel P660HN T1 V2 model
    Android telefonumdan wifi kullanirken Facebook Google play vs internet gerektiren uygulamalar cok yavas baglanti 2 dk sürüyor neredeyse tarayicidan baglandigim zaman gayet normal modem uzerinde wps isigini yaktigim zaman 1-2 dakika sureyle uygulamalar hizlaniyor fakat isik soner sonmez ayni sekil oluyo kredi karti slipini attigim icin geri iade yapamiyorum kurulumda mi bi hata var anlamadim yardim ve onerilerinizi bekliyorum
    Ttnet 1-8 Mbps tarifesindeyim hiz testi yaptigimda 7 Mbps yi goruyorum sorun nedir
    ---
    Arkadaslar sorun telefonda degil eksik bilgi olmasin farkli wifilerde sorunsuz calisiyor evde ki butun twlefonlar uygulamadan giremiyor cok yavas

Yazan: tetikmusty
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Modem arayüzünden cihazın yazılımını kontrol et kardesim, en güncel yazılımı burdan indirebilirsin ; ftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/ADSL_MODEMLER/P-660HN%20T1%20v2/Firmware/200AAKK2D0_KullaniciAdiFix.bin
    Birde modemin wireless kanalını 1,6 veya 11 'den birisi olarak ayarla, wlana yeni ssıd ve şifre belirle ondan sonra test edebilirsin kardesim büyük ihtimal düzelecektir.
    ---
    Modem arayüzünden cihazın yazılımını kontrol et kardesim, en güncel yazılımı burdan indirebilirsin ; ftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/ADSL_MODEMLER/P-660HN%20T1%20v2/Firmware/200AAKK2D0_KullaniciAdiFix.bin
    Birde modemin wireless kanalını 1,6 veya 11 'den birisi olarak ayarla, wlana yeni ssıd ve şifre belirle ondan sonra test edebilirsin kardesim büyük ihtimal düzelecektir.

Yüklüyor...
17/10/2018 - 21:02