Yardım Wi Fi Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

tetikmusty

Üye
    Konu Sahibi
Wi Fi Sorunu
Arkadaslar merhaba
Sorunum biraz karisik 1 hafta once modemin yanmasiyla yeni bir modem aldim Zyxel P660HN T1 V2 model
Android telefonumdan wifi kullanirken Facebook Google play vs internet gerektiren uygulamalar cok yavas baglanti 2 dk sürüyor neredeyse tarayicidan baglandigim zaman gayet normal modem uzerinde wps isigini yaktigim zaman 1-2 dakika sureyle uygulamalar hizlaniyor fakat isik soner sonmez ayni sekil oluyo kredi karti slipini attigim icin geri iade yapamiyorum kurulumda mi bi hata var anlamadim yardim ve onerilerinizi bekliyorum
Ttnet 1-8 Mbps tarifesindeyim hiz testi yaptigimda 7 Mbps yi goruyorum sorun nedirArkadaslar sorun telefonda degil eksik bilgi olmasin farkli wifilerde sorunsuz calisiyor evde ki butun twlefonlar uygulamadan giremiyor cok yavas

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Modem arayüzünden cihazın yazılımını kontrol et kardesim, en güncel yazılımı burdan indirebilirsin ; ftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/ADSL_MODEMLER/P-660HN%20T1%20v2/Firmware/200AAKK2D0_KullaniciAdiFix.bin
Birde modemin wireless kanalını 1,6 veya 11 'den birisi olarak ayarla, wlana yeni ssıd ve şifre belirle ondan sonra test edebilirsin kardesim büyük ihtimal düzelecektir.
Modem arayüzünden cihazın yazılımını kontrol et kardesim, en güncel yazılımı burdan indirebilirsin ; ftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/ADSL_MODEMLER/P-660HN%20T1%20v2/Firmware/200AAKK2D0_KullaniciAdiFix.bin
Birde modemin wireless kanalını 1,6 veya 11 'den birisi olarak ayarla, wlana yeni ssıd ve şifre belirle ondan sonra test edebilirsin kardesim büyük ihtimal düzelecektir.

Üst Alt