Wi-Fi modem güçlendirici

Sponsorlu Bağlantılar

Enginmurat

Enginmurat

Üye
    Konu Sahibi
Wi-Fi modem güçlendirici
Merhaba arkadaşlar. Benım oturduğum yerde bir bakkal amca var, herkes kullanabilsın diye açık Wi-Fi ağlı internet erişimi sağlıyor ama benim yaşadığım yerden Wi-Fi bazen 1 çizgi çekiyor bazen çekmiyor. Ama 1 çizgi çekmesine rağmen 4K videoyu sorunsuz oynatıyor. Benim yaşadığım yer 80m2, Wi-Fi ağı yakınlaştırıcı cihaz önerılerinizi bekliyorum...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Merhaba arkadaşlar. Benım oturduğum yerde bir bakkal amca var, herkes kullanabilsın diye açık Wi-Fi ağlı internet erişimi sağlıyor ama benim yaşadığım yerden Wi-Fi bazen 1 çizgi çekiyor bazen çekmiyor. Ama 1 çizgi çekmesine rağmen 4K videoyu sorunsuz oynatıyor. Benim yaşadığım yer 80m2, Wi-Fi ağı yakınlaştırıcı cihaz önerılerinizi bekliyorum...
4K videoyu internetten açtığına emin misin ? Pc den wifiye bağlanıyorsun herhalde

Enginmurat

Enginmurat

Üye
    Konu Sahibi
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
1 çizgi çeken Wi-fi ile 4k video takılmadan yani sorunsuz şekilde oynatıyorsanız(bu yaşanmışsa gerçekten) güçlendirici almanıza gerek yok diye düşünüyorum.

• Beğen
Enginmurat

Enginmurat

Üye
    Konu Sahibi
1 çizgi çeken Wi-fi ile 4k video takılmadan yani sorunsuz şekilde oynatıyorsanız(bu yaşanmışsa gerçekten) güçlendirici almanıza gerek yok diye düşünüyorum.
Mesut bey, iyi guzel oynatiyor ama diger odalarda cekmiyor sıkıntı orda

• Beğen
arslan3332

arslan3332

Üye
Kurulumunu yapabilirsen video da ki ürün işini görür internette çeşitli fiyat seçenekleri mevcut.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Enginmurat

Enginmurat

Üye
    Konu Sahibi
Kurulumunu yapabilirsen video da ki ürün işini görür internette çeşitli fiyat seçenekleri mevcut.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
sifresiz Wifi agina baglaniyor mu?
daha bilindik kaliteli marka yok mu?

Enginmurat

Enginmurat

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Benim bir komşum var Wifi modem ağı şifresiz, bir odadan çekiyor. Wifi güçlendirici alırsam diğer odalardan çeker mi?

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Evet

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Ama benim komşumun modemine erişimim yok. Sadece sifresiz Wifi çekiyor komşudan. Hangi cihazı almalıyım?
WiFi Repeater (ve ya Extender) almak için araştırma yapmanız ve kendinize uygun bir cihaz almanız lazım. Her cihaz tamamen aynı mantıkla çalışmıyor diye biliyorum. Komşunun modemine izinsiz erişime gelirsek, etik bir hareket olduğu söylenemez. Siz Repeater alıp takınca onun hızını da düşürmüş oluyorsunuz.

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Şifre olmaması durumuna gelirsek, yazılımda eğer buna karşı bir şey yoksa repeater için farketmez şifrenin olup olmadığı.

• Beğen
Tepkiler: Enginmurat
Baydırman

Baydırman

Moderator
Aga bütün değişik olaylarda seni buluyo ha :ehe

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
tavsiye ederim. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. 3 katlı bir evde her katında çekiyor. Ve verim alabiliyorsunuz.

Xiaomi kalitesi zaten tartışılmaz derece iyidir. Cihazı, Uygulaması üzerinden de kontrol edebilmeniz mümkün.

Üst Alt