Whatsup profil fotoğrafı

Sponsorlu Bağlantılar

maxirabit

maxirabit

Üye
Sevgilim whatsup hatasi yuzunden servise verdi ayni şekilde wazapp ta da hata vardi,bakalim tabi sonuc ne cikacak ama anakart degisimi olacak falan demisler.
Aynen meego da whatsapp yok bu yuzden ben bile ikileme dusmustum,o whatsapp tir falan demistim ama oyleymis,yok n9 da.
Konu bizi de ilgilendiriyor sirf hata veriyor profil fotografi degismiyor diye servise verdik bakalim sonuc ne olacak onu bekliyoruz ama bu konuyuda takip etmemiz lazim cunku bu sorun genel,yine ayni hatayi vermesini istemiyoruz. Sevgilim yukledi,sildi yeniden denedi hic biri fayda etmedi

• Beğen
Tepkiler: profesyonelpollyanna

profesyonelpollyanna

profesyonelpollyanna

Üye
Sevgilim whatsup hatasi yuzunden servise verdi ayni şekilde wazapp ta da hata vardi,bakalim tabi sonuc ne cikacak ama anakart degisimi olacak falan demisler.
Aynen meego da whatsapp yok bu yuzden ben bile ikileme dusmustum,o whatsapp tir falan demistim ama oyleymis,yok n9 da.
Konu bizi de ilgilendiriyor sirf hata veriyor profil fotografi degismiyor diye servise verdik bakalim sonuc ne olacak onu bekliyoruz ama bu konuyuda takip etmemiz lazim cunku bu sorun genel,yine ayni hatayi vermesini istemiyoruz. Sevgilim yukledi,sildi yeniden denedi hic biri fayda etmedi
benden girip yazsaydın keşke :d bu arada bendeki sorun farklıydı veri tabanı hatası falan diyodu telefondan kaynaklıydı yani profil fotosu için servise vermeyin düzelicektir o bekleyelim düzelmezsede artık profilsiz kullanırız napalım :(

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
ylmzozkn

ylmzozkn

Üye

Arkadaşlar Whatsup kullanıcısıyım profil fotoğrafı sorununu ben de yaşıyorum dün böyle bir mesaj aldım whatsapp'tan yeni versiyonun şimdi mevcut olduğu falan yazıyor fakat sitesine baktım göremedim bilgisi olan var mı?

g1gfe4ds2

Üye

Arkadaşlar Whatsup kullanıcısıyım profil fotoğrafı sorununu ben de yaşıyorum dün böyle bir mesaj aldım whatsapp'tan yeni versiyonun şimdi mevcut olduğu falan yazıyor fakat sitesine baktım göremedim bilgisi olan var mı?

whatsapp api'si kullanılarak yapıldığı için, whatsapp seni orjinal whatsapp kullanıyormuş gibi algılıyor. (sanırım)

bu sebeple butür mesajları görmezden gelip silebilirsiniz. hiçbir önemi yok.

ylmzozkn

ylmzozkn

Üye
whatsapp api'si kullanılarak yapıldığı için, whatsapp seni orjinal whatsapp kullanıyormuş gibi algılıyor. (sanırım)

bu sebeple butür mesajları görmezden gelip silebilirsiniz. hiçbir önemi yok.

Teşekkürler

Bella066

Bella066

Üye
    Konu Sahibi
Sonucu bizimle de paylaşırsanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: profesyonelpollyanna
profesyonelpollyanna

profesyonelpollyanna

Üye
Sonucu bizimle de paylaşırsanız sevinirim
benimki telefonun yazılım hatasından kaynaklanan bi sorundu aynı zamanlardada profil sorunu çıktı. Yinede telefon servisten gelince haber veririm sevgilim diye bahsettiği kişi benim o yüzden direkt ben cevap verdim :)

• Beğen
Tepkiler: Bella066 ve maxirabit
Seglopsi

Seglopsi

Üye
servis herhangi bir müdehale yapamaz ki neticede üçüncü parti yazılım. kaldı ki mağazada bile yok.

Bella066

Bella066

Üye
    Konu Sahibi
Düzelsin artık :(

Seglopsi

Seglopsi

Üye
sanırım wazapp path yapımcısı apiler için güncelleme veremiyor, yani yeni path yok gibi görünüyor şimdilik. söylemine göre yeni bir sürüm gerekli. bunun için cepiperez veya coderus'a ulaşıp güncelleme isteyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Bella066

Üst Alt