WhatsApp+ Plus PRO 6.40D,C FİNAL TR [GÜNCEL][C,D]

Sponsorlu Bağlantılar

ANLATIMI, UYGULAMAYI VEYA KONUYU BEĞENDİNİZMİ ?

• Kullanılan toplam oy
    69

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
Eline sagli k

Respect60

Respect60

Üye
:tşk:

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
Telefonu onaylamiyor onay mesajı gelmedi

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
Telefonu onaylamiyor onay mesajı gelmedi
ilk önce normal whatsappı kuracaksın. sonra o whatsappı açıp telefonunu onaylatacaksın. sonra o whatsappı kaldıracaksın ama kaldırırken clean master tarzı program çalıştırmaman gerek. çünkü o kaldırdığın whatsapp programının artıklarını siliyor bu sebeple kullanmamak gerekiyor. normal whatsapp kalkınca bu whatsapp+ 6.15cyi kuracaksın

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Tamamen Türkçe mi? Ayarları falan.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Yardımcı olabilir misiniz? Mesela birisi çevrimiçi olunca siyah yazıyla "xxx çevrimiçi' yazıp kendi kendine zil çalıyor. Bunu nasıl kapatabilirim? Birde nasıl görünmez olabilirim? Güncellemeyle Türkçe dilinin eklenmesi şart.

• Beğen
ismail

ismail

Üye
Yardımcı olabilir misiniz? Mesela birisi çevrimiçi olunca siyah yazıyla "xxx çevrimiçi' yazıp kendi kendine zil çalıyor. Bunu nasıl kapatabilirim? Birde nasıl görünmez olabilirim? Güncellemeyle Türkçe dilinin eklenmesi şart.
d mi yoksa c mi kurulu sende

Sucrofe

Sucrofe

Üye
sağ üstteki 3noktaya basıp hide last seen de son görülme kapanır. sanırım buda çevrimiçi olayını kapatırbide .15c kurulu dimi
Ben bugün kurdum; 6.15C. ''xxx çevrimiçi'' diyince kendi kendine şarkı çalıyor. Bunu nasıl kapatabilirim?

• Beğen
ismail

ismail

Üye
Ben bugün kurdum; 6.15C. ''xxx çevrimiçi'' diyince kendi kendine şarkı çalıyor. Bunu nasıl kapatabilirim?
gene o üç nokta sonra main/chats screen sonra contact online toast de sonra orda yazan show contact online toast yazan yerde tik seçili mi bakar mısın? o dediğin yeri bilmiyorum da tahminen orası olabilr. o ekranda tik seçili olmicak

Sucrofe

Sucrofe

Üye
gene o üç nokta sonra main/chats screen sonra contact online toast de sonra orda yazan show contact online toast yazan yerde tik seçili mi bakar mısın? o dediğin yeri bilmiyorum da tahminen orası olabilr. o ekranda tik seçili olmicak
Tamamdır, buldum ve tiki kaldırdım. İnşallah çalmaz. Her şey için :tşk: Önerdiğin ayar var mı peki? Türkçe dil desteği şart vallahi buna.

• Beğen

Üst Alt