Whatsapp N9'a geliyor(Haber)

Sponsorlu Bağlantılar

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp N9'a geliyor(Haber)
Çoğu kişinin beklediği haberi bugün yoğun şekilde araştırma yaparken buldum.Haberin doğruluğu tartışılır ama bence doğru.
Biraz ingilizcemle birazda google çeviri ile anladığım kadarıyla,Whatsapp'i N9'a port ediyorlarmış ve önümüzdeki hafta beta versiyonunu yayınlayacaklarmış.
İşte haberi okumak isteyenler için link:

Yeni gelişmeler için :

• Beğen
Tepkiler: pRime. ve salihk

pRime.

pRime.

Üye
n9 alma sebebim olur :D

• Beğen
Tepkiler: salihk
salihk

salihk

Emekli Yönetici
ne zaman cıkıcak bu whatsapps diye bekliyordum bende iyi haber verdin cihat :)

PalmerTech

PalmerTech

Üye
GodMode

GodMode

Üye
şarkı açıkken bir yerde dinliyor adını söylüyor ve şarkının o an kaldığı yerden sözlerini devam ettiriyor. süper birşey.

Şimdi sen Android'te kullanıyordum dedin ya, o uygulamayı Android'ten Meego'ya portlayabilme imkanımız var mı? Yani emülatör olmadan Meego şeklinde yükleyebilir miyiz?

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Şimdi sen Android'te kullanıyordum dedin ya, o uygulamayı Android'ten Meego'ya portlayabilme imkanımız var mı? Yani emülatör olmadan Meego şeklinde yükleyebilir miyiz?

olsa yükleyecem zaten ama yok maalesef. portlanmışını da duymadım zaten.

cptaincnr

cptaincnr

Üye
Hadi bakalim whatsapp diye bi aglamadigimiz kalmisti =s

frankendream

Üye
Konu Ocak 2012 de açılmış. Altına da biri yorum atmış "Bu haber uzun zamandır var ama şimdiye kadar ortaya hiçbir şey çıkmadı" diye.

salihk

salihk

Emekli Yönetici
Konu Ocak 2012 de açılmış. Altına da biri yorum atmış "Bu haber uzun zamandır var ama şimdiye kadar ortaya hiçbir şey çıkmadı" diye.
yanılıyorsun konu açılma tarihi
[h=3]Whatsapp N9'a geliyor(Haber)[/h]
Başlatan: cozturk, 16.03.2012 15:17:44 tarihinde açılmış ve N9'a whatsapp geleceği yazılmış tabiki doğru veya değil ama ilerleyen gündeler belli olacak.

1-

2-

3-

• Beğen
Tepkiler: cozturk

frankendream

Üye
Verdiğin linklerden geleceğine gerçekten inandım ama ben konu sahibinin attığı linkteki konunun başlama tarihinde yazanları kastetmiştim.

----------Eklendi @ 22:09:29 ---------- Yazıldı @ 22:07:58 ----------

Ahah pardon ya. Ben aynı linke tıklamamışım. Benim baktığım forum.meego daydı. Çok özür dilerim. -rezil oldum :D -

salihk

salihk

Emekli Yönetici
bu konu açılalı 2 gün oldu yanlışınız var onu belirteyim

frankendream

Üye
Yok hayır ben nasıl olduysa ilk verilen link olarak bunu varsaymışım başka bir yerden açtığım halde. Bu linktekine eski diyorum.

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
salih abi gerekli düzeltmeyi yapmış.
teşekkürler

pRime.

pRime.

Üye
Yakniz dikkatinizi cekerim gelecek olan whats app resmi degil.

frankendream

Üye
olsun veya olmasın. whatsapp kullanan insanlara ulaşayım da ben. :D

----------Eklendi @ 16:51:29 ---------- Yazıldı @ 16:51:05 ----------

bakarsın çok tuttu şirket kendisi yazar.

frankendream

Üye
Arkadaşlar 18 Martta bi sitede adam bunun geldiğini söylemiş.

"from developer:
As for the current progress, I did say a usable version would be ready last week, but I never said it would be released Because a usable version does not necessarily pack essential features for a public release. For instance, I wouldn’t release a usable version without message notifications

I understand many people are eagerly waiting for using whatsapp on their N9/N900 (including me), and I’m doing my best to deliver that project. But as many people realize here I’m only doing this in my free time; which unfortunately is not time at the moment.

So, this is my aimed list of features for the first public release:

Message delivery indicators
Chat logging
Editing Status
Only 1 to 1 Conversations
Contacts sync
Integration with Accounts manager
Integration with Meego’s notifications
Running the app in background

As for whether the project is going to be opensource or not. It is going to be opensource when the first release goes out, except for registration code.

So the big question: “When is this going to be”. I’ll see how the progress goes this weekend and will tell you on Monday."

Anladığım kadarıyla bildirimleri, arkada çalışmayı vs. falan onlarla uğraşıyormuş. Sadece boş zamanlarında bu işle ilgilenebiliyormuş.

pRime.

pRime.

Üye
Resmi uygulama olmadigi icin cok fazla kullanislilik beklemeyin ama birinin bununla ugrasiyor olmasi guzel.