Yardım whatsapp mesajlarını bilgisayardan açmam gerekiyor

Sponsorlu Bağlantılar

tiikerien

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp mesajlarını bilgisayardan açmam gerekiyor
whatsapp mesajlarını bilgisayardan açma programlarını buldum, bilgisayara kurdum. fakat telefonda whatsapp in data dosyalarını bulamadım. nereye kaydediliyor mesaj dosyaları, bilen var mı?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Öyle Bişey Yok.Bir Zamanlar Var Dendi Aslında Var Ama Sadece Android Cihazlarda vede Virüs İle Tüm Sohbetin Karşi Tarafa Gider Aman Ha Kalkişmayın.Bütün Özel Bilgileriniz Kül Olur

tiikerien

Üye
    Konu Sahibi
çok basit yöntemini buldum. whatsapp da ayarlar/sohbet geçmişi/sohbet geçmişini yedekle dedim. sonra sohbet geçmişini gönder dedim. hangisi işe yaradı bilmiyorum ama hafıza kartında WAExport klasörü oluştu ve içinde txt dosyası vardı. hemen bilgisayardan açtım ve tarihi, saatiyle tüm konuşmaları not defterinde açtım.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ha Sen Sohbet Geçmişi Diyorsn Ama Onda Simgeler Filan Çıkmıyor

• Beğen
Tepkiler: tiikerien
sekinardi

sekinardi

Üye
çok basit yöntemini buldum. whatsapp da ayarlar/sohbet geçmişi/sohbet geçmişini yedekle dedim. sonra sohbet geçmişini gönder dedim. hangisi işe yaradı bilmiyorum ama hafıza kartında WAExport klasörü oluştu ve içinde txt dosyası vardı. hemen bilgisayardan açtım ve tarihi, saatiyle tüm konuşmaları not defterinde açtım.

Bende tam bunu dicektim sana

• Beğen
Tepkiler: tiikerien

Üst Alt