whatsapp kişi ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

pea

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp kişi ekleme
merhaba arkadaslar ben 5800 telefonuma whatsapp kurdum ve yurt disindan bi arkadasimi eklemk istiyorum.. Oyle bi sansim varmidir acaba?

Samet.25

onun telinde de whatsap varsa mümkün zaten rehbere sen ekle whatsap 2 nizdede yüklü ise otomatik olarak whatsapta gözükür

pea

Üye
    Konu Sahibi
ondada yüklü ama rehberime ekleyince whatsapp a gelmedi .. Baska bi arkadasimida ekledim rehbere numarasi silinmişti oda gelmedi.. Bu sorunu nasil cozebiliriz : /

strokee

Üye
kardeş bence rehberi birde telefon hafızasına kopyala bak o zaman görücek bende sorunu böyle hallettim

pea

Üye
    Konu Sahibi
zaten rehberimin hepsi telefon hafizasında :/ peki whats app gibi internet üzerinden mesajlasabileceğim başka bi uygulama varmıdır onerebileceğiniz ?

• Beğen
Tepkiler: nazlican

nazlican

Üye
zaten rehberimin hepsi telefon hafizasında :/ peki whats app gibi internet üzerinden mesajlasabileceğim başka bi uygulama varmıdır onerebileceğiniz ?

nimbuzz var..

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
kardeş arkadaşını telefon numarasına ülke kodunuda ekle

pea

Üye
    Konu Sahibi
ekledim zaten ama görmüyo yinede :/

- - - Eklendi - - -

Hmm Teşekkürler : ) peki viber falan olurmu ?

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
favarileri yenile yapıyormusun

pea

Üye
    Konu Sahibi
oyle bi seçenek bulamadım :/

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
favorilere git seçeneklere bas orda var

pea

Üye
    Konu Sahibi
He tamam gördüm şimidi : ) saolasın ama hayla gelmedi galiba onun whatsappinde bi sorun var :/ yinede çok saolun

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
birşey değil kardeş o yurttdışındaki arkadaşın sana mesaj atsın ordanda mesajlaşılır

Samet.25

kardes smbasian icin viber varmi bilmiom ama onlada internet uzerinden telden konusuyon bi bak istersen

Üst Alt