Yardım GM4G Whatsapp verilerini hafıza kartına taşımak

Sponsorlu Bağlantılar

hsynbrgz

hsynbrgz

Üye
    Konu Sahibi
GM4G Whatsapp verilerini hafıza kartına taşımak
Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum şöyle bi sorunum var sim kartım kırıldı yenisini çıkarmaya vaktim olmadı telefonu sıfırlamak istiyorum fakat tekrar sim olmadan whatsapp kullanamayacagımı biliyorum şimdiki whatsapp dosyalarını verilerini nasıl oldugu gibi saklarım ? yani telefonu sıfırladıgımda hesabım açık olacak şekilde kurulu olsun istiyorum görüşleriniz nedir ?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
WhatsApp ayarlarında Drive yedeklemesi olması lazım oradan Drive Hesabınıza yedekleyebilirsiniz.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ayrıca WhatsApp kurulu olduğu sürece Sim kart olmadan kullanılabilir. Bildiğim kadarıyla.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yerel depolamada ki WhatsApp klasörünü alıp sıfırlamadan sonra uygulamayı tekrar kurarsın ama açmadan kopyaladığın WhatsApp klasörünü Yerel depolamaya atıp uygulamaya girip normal şekilde başlatabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: hsynbrgz
hsynbrgz

hsynbrgz

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp ayarlarında Drive yedeklemesi olması lazım oradan Drive Hesabınıza yedekleyebilirsiniz.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ayrıca WhatsApp kurulu olduğu sürece Sim kart olmadan kullanılabilir. Bildiğim kadarıyla.
Kullanılıyor ama sıfırlayınca whatsapp dogrulama için sms göndercek !
Yerel depolamada ki WhatsApp klasörünü alıp sıfırlamadan sonra uygulamayı tekrar kurarsın ama açmadan kopyaladığın WhatsApp klasörünü Yerel depolamaya atıp uygulamaya girip normal şekilde başlatabilirsin.
Teşekkür ederim kardeşim deniyorum

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt