Whatsapp hakkında önemli

Sponsorlu Bağlantılar

Orochi

Orochi

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp hakkında önemli
arkadaşlar Whatsapp kurdum deneme ücretsiz yazıyor ama hiç kullanamıyorum sadece wifi ile çalışıyor mobil veri açınca mesaj filan yollanmiyo nasıl çözeriz

feross

Üye
whatsapp ayarlar> bağlantı > bağlatı önceliği (hücresel, kablosuz ağ) seçeneğini seç

Orochi

Orochi

Üye
    Konu Sahibi
olmuyor gene aynı yaa . millet cracklayip kullanıyor biz daha denemesini bile kullanamadık .

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
olmuyor gene aynı yaa . millet layip kullanıyor biz daha denemesini bile kullanamadık .
Daha önce kurulum yapmışmıydınız. ? Ve nerden yüklediniz. Cİhaz yazılımı orjinal mi ?

fayzteck

fayzteck

Üye
programı tamamen kapat.ve sonra wifi ve mobil veriyi kes.sonra baglantılar kapalıyken programı aç ve birilerne felan bışey yaz.ekranda baglantı yok uyarısını aldıktan sonra program açıkken mobil veriyi aç ve yine bişiyler yaz.bu defa sana baglanırken baglanma türünü sorucak.ordan hattına göre seçim yap.biraz karışık ama güzel yöntem

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Orochi

Orochi

Üye
    Konu Sahibi
yazılım orjinal sade belle . refresh değil daha önce kurdum ama 1hafta bile zor kullandım nerden baksan üstüne 100kere yazılım attım

- - - Eklendi - - -

programı tamamen kapat.ve sonra wifi ve mobil veriyi kes.sonra baglantılar kapalıyken programı aç ve birilerne felan bışey yaz.ekranda baglantı yok uyarısını aldıktan sonra program açıkken mobil veriyi aç ve yine bişiyler yaz.bu defa sana baglanırken baglanma türünü sorucak.ordan hattına göre seçim yap.biraz karışık ama güzel yöntem
kardeşim dediğini yaptımda bağlantı yok filan demedi . bu whatsapp nerden kapatılıyor ama komple . çıkış diyorum ama açık kalıyor belli yani

fayzteck

fayzteck

Üye
Bi program vardı dostum.starstop diye arat çıkar.onunla kapatabiliosun whatsappı tek.şuan mobilim kusura bakma tam yardımcı olamıyorum

Orochi

Orochi

Üye
    Konu Sahibi
tmm kapattım komple proğramla açtım loading gibi bişey doldu ilk yüklediğimiz gibi bişe yazdım mobil veri kapalı filan çıkmadı mobil veriyi açtım yazdım gene mesaj gitmiyor :D bugün androidli arkadaş dediki 2sene olacak bedava kullanıyorum dedi ben daha 1gün bile kullanamadım

Abstract_Loco

Üye
vala ben gayet rahat ücretsiz kullanabiliyorum. Hatta iki yılı geçti versiyonu değiştirdim oradan da 1 yıl uzadı sanırım henüz herhangi bi ödeme yapmak zorunda kalmadım. Bence başka bir versiyon yükle derim yani dostum hatalı bir sürümdür falandır düzelir belki diğeriyle :)

Üst Alt