WhatsApp for Android 2.1? (Yardım)

EneSinan

EneSinan

Üye
    Konu Sahibi
Bunu sürümün tedavülden kalktığını biliyorum ama Turkcell t10 bı cihaz var ve Android sürümü 2.1. evet rom yuklemek bu sorunu çözmekte ama custom romlar genelde sorunlu. Stock rom 2.1 için bir WhatsApp buldum ama artık bu cihaz WhatsApp desteklemiyor uygulamayı kapat gibi bir buton var . Android sürümü nasıl 2.3 olarak gösterebiliriz WhatsApp uygulamasını kandırma şansı var mı. Build.prop demeyin ise yaramaz. Wp + yukleyim dedim ama uygulama desteklemiyor. Çözüm önerisi olan?
Apkyi düzenleme gibi bilgisi olan varsa onada kabulüm

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt