Haber Whatsapp Eski durum özelliği geri döndü

Sponsorlu Bağlantılar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp Eski durum özelliği geri döndü
Whatsapp bu gün beta tester lara yayınladığı 2.17.95 güncellemesi ile eski profilde durum mesajı özelliğini geri getirdi. Herkesin bu yeni durum özelliii gelmeden önce kullandığı mesaj otomatik olarak aktif edildi. Mesajı değiştirme işlemi ise ayarlardan ad soyad yazan kısma basılınca değiştirilebilmekge

Şimdilik gelen yenilik bu ilerleten tarihlerde bu özellik tüm kullanıcılara sunulur diye düşünüyorum

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Whatsapp bu gün beta tester lara yayınladığı 2.17.95 güncellemesi ile eski profilde durum mesajı özelliğini geri getirdi. Herkesin bu yeni durum özelliii gelmeden önce kullandığı mesaj otomatik olarak aktif edildi. Mesajı değiştirme işlemi ise ayarlardan ad soyad yazan kısma basılınca değiştirilebilmekge

Şimdilik gelen yenilik bu ilerleten tarihlerde bu özellik tüm kullanıcılara sunulur diye düşünüyorum
Yeni özellik iyiydi niye tekrar eskiye donuyor. Anlamıyorum.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
cunku program amacinin disina çıktı

S7 Edge Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
Aslında 2 durum özelliği de aktif olsa daha iyi olur istemeyen eskisini kullansın isteyen de yenisini daha mantıklı.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Aslında 2 durum özelliği de aktif olsa daha iyi olur istemeyen eskisini kullansın isteyen de yenisini daha mantıklı.
tabi mantikli ama Ikisi olunca da yazılımsal sıkıntılar çıkabilir

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
tabi mantikli ama Ikisi olunca da yazılımsal sıkıntılar çıkabilir

Koskaca şirket de onu düşünsün artık. en Stabil halde Geliştirebilir.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tepkiler işe yaradı demek :)
eee birçok insan kullanımdan kaldırırsa olacağı budur, yanlış bir karardı bencede ve dönmesi güzel olur eğer güncelleme ile verirlerse :ehe

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve By_Casparov
maxirabit

maxirabit

Üye
Sabah güncellemede geldi beta olanında :D

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Tepkiler işe yaradı demek :)
eee birçok insan kullanımdan kaldırırsa olacağı budur, yanlış bir karardı bencede ve dönmesi güzel olur eğer güncelleme ile verirlerse :ehe
Aynen bende eski sistemin kullanmasından yanayım. Suan ki yazilim hem sistemsel hemde veri açısından bosu boşuna yük

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
Bülent872

Bülent872

Üye
Kaptan reis anlık durum atacak adam VK,Snapchat,İnstagram ve daha nicelerini kullansın benim gibi sadece WP kullanan kişiler durum ve mesaj gayet güzel ve gelişmeye açık olmayan mükemmel ikilem, istemiyordum ki güncelleme yapmadım bile eskiye dönülmesi Mark paradan şaşırtıcı ve güzel, bazı şeyleri amacına uygun kullanalım ve öyle kalsın.

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice. ve BLasTeaR
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Şuna bir açıklama getireyim eski durum özelliği geri döndü ama yenisi kalkmadı. Sadece tepkilerden dolayı eski profildeki durum mesajını geri getirdiler

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
maxirabit

maxirabit

Üye
Video lu arama var, normal arama var, bence daha whatsappta ki arama yakınlanmayı düzeltsinlerde sonrada duruma çağre bulurlar daha ilk arama çıktığından beri halen aramada yakılanma var onu yapamadılar :D

Üst Alt