Püf Noktası Whatsapp değişiklik ve güncellemeleri

Sponsorlu Bağlantılar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp değişiklik ve güncellemeleri
Arkadaşlar merhaba
Androidde böyle bir alanın olmadığını ve sürekli yeni konu açıldığını gördüm, hem eski sürüme dönmek isteyenler için hemde gelecek yeniliklerin beta tester lar tarafından burada açıklanabilmesi için bu konuyu açıyorum bariz belli olan yenilikleri bu konudan paylaşalım lütfen
Modlardan ricam konu yanlış alanda ise lütfen uygun alana taşıyın
Whatsapp bu gün beta tester lara yayınladığı 2.17.95 güncellemesi ile eski profilde durum mesajı özelliğini geri getirdi. Herkesin bu yeni durum özelliii gelmeden önce kullandığı mesaj otomatik olarak aktif edildi. Mesajı değiştirme işlemi ise ayarlardan ad soyad yazan kısma basılınca değiştirilebilmekge

Şimdilik gelen yenilik bu ilerleten tarihlerde bu özellik tüm kullanıcılara sunulur diyedüşünüyorum

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Zaten var mıydı hatırlamıyorum ama 2 adımlı doğrulama özelliği geldi WhatsApp a güncelleme sürümünü unuttum eskiden varsa eğer yoksa bu günkü güncelleme ile gelmiştir

maxirabit

maxirabit

Üye
Betada, ileti gönderirken, ileti yazılan boş yere, ilk önce yazıyı yazmadan halinde fotoğraf çekme ve ataç geldi, bir öncekinde ataç yoktu, yazı yazıldıktan sonra bunlar kayboluyor sadece ataç kalıyor :D

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Betada, ileti gönderirken, ileti yazılan boş yere, ilk önce yazıyı yazmadan halinde fotoğraf çekme ve ataç geldi, bir öncekinde ataç yoktu, yazı yazıldıktan sonra bunlar kayboluyor sadece ataç kalıyor :D
Bu bana 6 güncelleme önce gelmişti :)

phasan

phasan

Üye
Zaten var mıydı hatırlamıyorum ama 2 adımlı doğrulama özelliği geldi WhatsApp a güncelleme sürümünü unuttum eskiden varsa eğer yoksa bu günkü güncelleme ile gelmiştir
Beta olan surum de vardı

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Sürüm 2.17.171 Mesaj listesinde birisi ile olan konuşmanızı sabitleyebilmenizi sallayan özellik eklendi. Bu sayede önemli olarak gördüğünüz kişilerin mesajlarını aramakla uğraşmayıp direk en üste sabitleyebileceksiniz. Bu işlem birden fazla sohbet için yapılabilir
Ayrıca 2.17.171 güncellemesi ile ( daha önceki güncellemede gelen ) var olan fotoğrafı düzenleme ( çizgi çekme emoji ekleme vs özelliği gelmişti önceki güncellemede) özelliğindeki hata giderilmiş

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
2.17.225 sürümü kullanıcı profillerine engelleme ve spam olarak bildirmeyi sağlayan 2 buton eklendi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
2.17.232 Kullanıcı profillerindeki arama mesaj gönder ve görüntülü ara butonları renklendirildi grup ve mesajlardaki spam butonuna dislike benzeri ikon geldi. Gruptan ayrıl yazısına çıkış ikonu eklendi

Son düzenleme:
phasan

phasan

Üye
2.17.225 sürümü kullanıcı profillerine engelleme ve spam olarak bildirmeyi sağlayan 2 buton eklendi
Benim ki beta degil bu özellik gelmedi

phasan

phasan

Üye
Sürüm bu

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Sürüm bu

Sendeki sürüm 223 engelle butonu 225 te geldi arama butonu ( profil fotosuna tıklayınca ) 2.17.232 de geldi beta süeüm0nde açık diper sürümlere 2.18 de gelecektir büyük ihtimal

phasan

phasan

Üye
Sendeki sürüm 223 engelle butonu 225 te geldi arama butonu ( profil fotosuna tıklayınca ) 2.17.232 de geldi beta süeüm0nde açık diper sürümlere 2.18 de gelecektir büyük ihtimal
Beta sürümün de gelmiş anladım teşekkürler
Banada sonra gelir ozaman

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Beta sürümün de gelmiş anladım teşekkürler
Banada sonra gelir ozaman
Aynen ilerleyen güncellemelerde gelecektir. Bu konu zaten bi ön bilgilendirme ve geri dönmek isteyenlere kaynak olsun diye:)

phasan

phasan

Üye
Aynen ilerleyen güncellemelerde gelecektir. Bu konu zaten bi ön bilgilendirme ve geri dönmek isteyenlere kaynak olsun diye:)
Bende beta sürüm kullanuyordum teli hafıza yetersiz olunca kullanmadım artık beta

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Benim kullandığım WhatsApp bu profilime bakanları nasıl öğrenebilirim rehberler bölümüne bakın diyorlar o bölüm yokki yada benmi bulamadım yardımcı olursanız memnun olurum

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Bende beta sürüm kullanuyordum teli hafıza yetersiz olunca kullanmadım artık beta

Evet 2 günde bir güncelleme geliyor neredeyse

Benim kullandığım WhatsApp bu profilime bakanları nasıl öğrenebilirim rehberler bölümüne bakın diyorlar o bölüm yokki yada benmi bulamadım yardımcı olursanız memnun olurum
Kullandığın sürüm whatsapp plus. Bu resmi whatsapp sürümü değil ve whatsapp tan banlanma riskin var. Kullanmadım o yüzden internette videolu anlatımlar vardır onlara bakabilirsin

• Beğen
Tepkiler: phasan ve ibrahim ok
phasan

phasan

Üye
Evet 2 günde bir güncelleme geliyor neredeyse

Kullandığın sürüm whatsapp plus. Bu resmi whatsapp sürümü değil ve whatsapp tan banlanma riskin var. Kullanmadım o yüzden internette videolu anlatımlar vardır onlara bakabilirsin
Bana nerdeyse hergun güncelleme geliyordu

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Sürüm 2.17.365 emojiler değişti

Üst Alt