WhatsApp 10. yılını kutluyor

Konu Sahibi
WhatsApp 10. yılını kutluyor
WhatsApp'da son dönemde arkadaşlarınızdan size, WhatsApp 10. yılını kutluyor ve resmi sitedeki açıklamaya girin gibi bir yazı yollanıyor. Mesajı 10 kişiye ilettiğiniz taktirde 5 yıl olarak ücretsiz WhatsApp üyeliği kazanacağınız belirtiliyor.

WhatsApp 2009 yılından bu yana yürürlüğe giren bir uygulama iken, bu atılan mesajın gerçek olmadığını söyleyelim.

Tepkiler: CABBAR, -Akıncı, Dede ve 3 diğerleri

KcygtYsn

Üye
teşekkürler böyle yararlı bir bilgi için

Tepkiler: CABBAR

Pikkaccu

Üye
WhatsApp kullananlar için yararlı bilgi teşekkürler Twitter'da bile TT oldu

Bende inanmistim :mad:

Bende inanmistim :mad:

Emip

Üye
Teşekkürler

Enes

Üye
Ah şu bedavaya konma hissi Kim yaptıysa çok kişiyi kandırdı gibi duruyor Forumdan bazı tanıdıklar da attı bana bu mesajı ama ifşa etmeyeyim

Tepkiler: CABBAR, -Akıncı ve Dede
Bariz yazım hatası vardı tahmin etmiştim sazan.avi olduğunu

FeLonieS

Üye
whatsapp.avi Bütün gün oturup bu mesajları okudum mesajı alan bütün herkese atıyor.

Mert

Üye
10 yıl önce renksiz telefondan Whatsapp'a giriyorduk.

Tepkiler: arslanla
Dun yalan oldugunu ogrenmistim bugun bir arkadas mesaji gonderdi.

Mesaj ben durumu ogrenmeden gelseydi belki 10. Yili olduguna sirketin 10. yilidir diye inanirdim ama bu mesaji 10 kisiye gonder whatsapp ucretsiz olsun kisminda olayi cakardim.

Nextman

Emekli Yönetici
Rehberinize erişim ile bir girişim olduğuda çok açık ortada sahte site linki ile ilgili henuz resmi bir rapor yok ancak yine sistem güvenliği tartışılır duruma geleceği kesin.

Butun millet bu mesaji gonderip duruyor uyuz oldum... adam 3bin tl maas aliyor o bile gonderiyor herkesmi fakir arkadas

Tepkiler: J.J.Rousseau, ibo3825, CABBAR ve 1 kişi daha
Saol agam az daha kekleniyordum Bu yazdigini whatsappta paylaşayim. Paylasanlar altina maxicep.com yzsin..Arkadaşlar ben şu sekilde paylaştım kopyala yapıştır yapin.

WhatsApp'da son dönemde arkadaşlarınızdan size, WhatsApp 10. yılını kutluyor ve resmi sitedeki açıklamaya girin gibi bir yazı yollanıyor. Mesajı 10 kişiye ilettiğiniz taktirde 5 yıl olarak ücretsiz WhatsApp üyeliği kazanacağınız belirtiliyor.
WhatsApp 2009 yılından bu yana yürürlüğe giren bir uygulama iken, bu atılan mesaj gerçek değildir.
Maxicep.com

Tepkiler: Dogus Pertez

[ENGİN]

Üye
Aşırı sosyalliğin ne hale geldiğinin kanıtı