wechat mesajlarım karşıya ulaşmıyor..

Sponsorlu Bağlantılar

zafermutlu

Üye
    Konu Sahibi
wechat mesajlarım karşıya ulaşmıyor..
merhaba wechat den mesaj atıyorum mesaj gitti görünüyor fakat karşı taraf mesajı almıyor.sallama vs de karşı taraf beni görebiliyor ve ancak o beni eklerse yazabiliyorum programı defalarca sildim ve yükledim hep aynı sorun.telefon n73.format da attım yok olmuyo.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Netten dolayı olabilir yada we chat sürümünü yükselt ya da düşür

zafermutlu

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşim sürüm 4.0.2 son sürüm.nette de sıkıntı yok paket veri.çünkü karşı taraf yazabiliyor ve beni görebiliyor anlamadım gitti .tekrar tekrar kuruyorum olmuyo

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Eğer aşırıya kaçan paylaşım yada çok farklı yazılar yazarsanız sistem sizi bir süreliğine banlıyor mesaj atsanızda karşıya ulaşmıyor.
O sürede tek konuşacağınız yerde destek hattı o yüzden daha tertipli kullanınız zaten çok aşırıya giderseniz tamamen banlayıp numaranızdan giriş yapmanıza izin vermezler.
Aynı olay instagramda da geçerlidir o tür paylaşımlarda ilk önce giriş yapılan telefonun imeisinden engelleme yapılır,eğer kişi halen devam ederse bu kez numarası banlanıyor hiç giriş yapılmıyor. Kısaca konuşmalarınız yani chat,aşırıya kaçıcak paylaşım ve konuşma olmaması lazım.

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Nokia belle teşekkürler

zafermutlu

Üye
    Konu Sahibi
çok mantıklı olabilir tabiki .çünkü bunun başka bir açıklaması olamaz.tamamen sistemsel bir engel var.çünkü herkes beni beni görüyor ama ben yazamıyorum.nokia belle çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

nokia_belle

nokia_belle

Üye
çok mantıklı olabilir tabiki .çünkü bunun başka bir açıklaması olamaz.tamamen sistemsel bir engel var.çünkü herkes beni beni görüyor ama ben yazamıyorum.nokia belle çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

Ne demek bu arada çok sahte profil var dikkat et derim

zafermutlu

Üye
    Konu Sahibi
sahtesi olmayan yer mi var :) :) bu da çok normal.e tabi insan ister istemez bazı şeyleri yazmadan edemiyor anlarsın ki.neyse düzelmesini bekleyeceğiz o zaman.iyi geceler.teşekkürler

- - - Eklendi - - -

şimdi tamamen düzeldi hiçbir sıkıntı yok.teşekkürler.

daterace

Üye
zafer kardeşim bendede aynı sorun var telefonum android ilk haftalar orun yoktu şimdi mesaj atıyorum gitmiyor sadece listemdeki arkadaşlara gidiyor yakındakiler menusunde görünmüyorum arkadaşlarımı görüyorum onlar beni göremiyor sorun nedir acaba

Üst Alt