Uygulama Wechat acil yardım !!!

Sponsorlu Bağlantılar

crazypaker

crazypaker

Üye
    Konu Sahibi
Wechat acil yardım !!!
Arkadaşlar wechat kafayı yedi salla özelliğinde sürekli çinliler çıkıyor bana olan uzaklığıda 5-6 km olarak gõsteriyor denemek için farklı bir yeni hesap açtım ilk 4-5 sallamam türk geldi sonra yine hep çin beni çinde gibi görüyor program tüm konum bulma hizmetleri açık programdada bölgemi türkiye olarak seçtim hala sorun aynı tokio dan biri çıkıyor bana uzaklığı 12 km diyor telefonum Htc Explorer (Pico) önerilerinizi bekliyorum :(

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Kardeş bu sorun değil eğer o kişiler yerini belirt mediyse çok yakın gösterir ve genelde asyalılar var

crazypaker

crazypaker

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bu sorun değil eğer o kişiler yerini belirt mediyse çok yakın gösterir ve genelde asyalılar var

Pek öyle degil gibi kardesim dunden beri kendi hesabimda hic türk hatta ispanyol,ırak veya ingiltere gibi ülkeler yok sırf japon veya çinli çıkıyor yeni hesap acıp deniyorum ilk 5 dk normal türkler çıkıyor yabancılar 8 bin km uzaklıkta gözüküyor daha sonra bozulup nekadar asyalı varsa 10-15 km gözüküyor yanımde yeğenim var aynı anda sallıyoruz onunki normal benimki böyle programı kaldırıp yeniden kurdum durum aynı ;(

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Bendede aynısı oluyor bu sorun değil

The Shadow

The Shadow

Üye
Arkadaşlar wechat kafayı yedi salla özelliğinde sürekli çinliler çıkıyor bana olan uzaklığıda 5-6 km olarak gõsteriyor denemek için farklı bir yeni hesap açtım ilk 4-5 sallamam türk geldi sonra yine hep çin beni çinde gibi görüyor program tüm konum bulma hizmetleri açık programdada bölgemi türkiye olarak seçtim hala sorun aynı tokio dan biri çıkıyor bana uzaklığı 12 km diyor telefonum Htc Explorer (Pico) önerilerinizi bekliyorum :(

bırakın şu wechat i hepsi yalan geçin whatsapp a paşalar gibi mesajlaşın

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Haklisin ama whatsapp sanırsam, sadece rehberdeki kişilerle oluyor

The Shadow

The Shadow

Üye
oyle ama nick le ekleme de var diye biliyorum :)

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Ben hatırlayamadım yok galiba o

The Shadow

The Shadow

Üye
bilemiyorum ama we chatden iyileri var mesela line nick le aratma var ben kullanıyorum

crazypaker

crazypaker

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp zaten yüklü arkadaşlar ama wechatte salla ve etrafmdakileri bul özelliği var ama hala japonlar geliyor bir fikir bekliyorum ;(

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
En iyisi sil ya da katlan

The Shadow

The Shadow

Üye
Whatsapp zaten yüklü arkadaşlar ama wechatte salla ve etrafmdakileri bul özelliği var ama hala japonlar geliyor bir fikir bekliyorum ;(

Tum wechat kullanicilari ayni sorunu yasiyo zaten genel bi sorun :)

crazypaker

crazypaker

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sorunu çözmüş bulunmaktayım aslında cevap baya basitmiş wechat'de bölgeyi Türkiye olarak seçtikten sonra telefonun Ayarlar,Konum bölümüne girip Wifi ve ağ ile konum belile kapalı olucak aynı şekilde Gps ile ve pusula da kapalı olucak yani telefonun yön bulma özelliklerini kapatıyoruz böylece hiç yabancı gelmiyor wechat'de seçtiğimiz bölgeye göre kişiler geliyor saatlerce uğraşıp çözmeyi başardım ;)

The Shadow

The Shadow

Üye
Arkadaşlar sorunu çözmüş bulunmaktayım aslında cevap baya basitmiş wechat'de bölgeyi Türkiye olarak seçtikten sonra telefonun Ayarlar,Konum bölümüne girip Wifi ve ağ ile konum belile kapalı olucak aynı şekilde Gps ile ve pusula da kapalı olucak yani telefonun yön bulma özelliklerini kapatıyoruz böylece hiç yabancı gelmiyor wechat'de seçtiğimiz bölgeye göre kişiler geliyor saatlerce uğraşıp çözmeyi başardım ;)

Gozun aydin :)

alchekas

Üye
Bende de aynı sorun var ama ne yaptıysam düzeltemedim yani sürekli fake yada bot hesaplar geliyor 12 km 15 km 3 km yakınında uzakdoğu insanları gibi gösteriyor konum ayarları falanda etki etmedi sizde yada başka arkadaşlarda kalıcı çözüm var mı

metalcercevre

Üye
arkadaslar wechat Çin PROGRAMI OLDUGU ICIN CINLILERI GOSTERIR YAKINDAKI KISILERLE VE SALLAMADA OLAN KISILERDE. TANGO KULLANIN, KIZ DUSURMEK ISTIYORSANIZ :) YADA BADOO KULLANIN.. 3 YILDIR WECHAT KULLANIYORUM..

SARIDROD

SARIDROD

Üye
Wechat tarih oluyor artık kullanım sayısı düştü
Uygulamanın Çalışma Esasları
1. Gerçek hayatta biriyle yolun kesiştiğinde, profili ana sayfanda görünür!
2. İstediğin zaman ana sayfandan profillere bakabilirsin. Biriyle kaç kez, en son ne zaman ve nerede yolunun kesiştiğini görebilirsin.
3. Hoşlandığın biri mi var? Onu gizlice beğen: bundan haberi olmayacak… Tabii karşılıklı beğeni dışında! Ayrıca ona Charm göndererek kendini belli etmeyi de seçebilirsin.
4. İkiniz de birbirinizi beğendiğinizde bu bir Crush’tır ve sohbete başlayabilirsiniz.

Google Play Toplam oylamadan 4.6 Bir pay alıyor ve En İyi Geliştirici ünvanlı

Lucello_46

Üye
Merhaba arkadaşlar wechat uygulamasında sahte konumla şehir değişikliği yapabilir miyim bilen var mı daha önce konum değişikliği yapabiliyordum ama şimdi yapamıyorum bu neden olabilir fikri olan var mı

Üst Alt