Webmaster Fan Forum - Türkiye'nin en Büyük Forumu


wmland.net

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar, değerli maxicep üyeleri yazılım & web sektörü ilgili olanlar için bilgi paylaşımı sorunlarınıza çözüm üretmek için ve ticaret yapmanızı kolaylaştıracak yeni teknolojiye ayak uyduran ve Türkiye'nin en hızla gelişen webmaster forum sayfamıza hepiniz davetlisiniz. Maxicep forum yetkilisi Ozan beyin ilgisi için çok teşekkür ederim. Amacımız daha güvenilir ve daha kaliteli ticari & bilgi paylaşımı bir forum olarak büyükmek desteklerinizi bekliyoruz.

İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır.

Forum adresimiz
:
 
Ozan

Ozan

Admin
Güzel bir platform olabilir, çıktığınız yolda başarılar diliyorum 🙂
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

wmland.net

Üye
    Konu Sahibi

Benzer Konular

Cevap
1
Görüntüleme
431
cihanata_1
Marco Laren
Cevap
9
Görüntüleme
2K
Bruce Lee QQ
DreaMagiC
Cevap
46
Görüntüleme
16K
mrzstyl
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt