Webber, Hız Eksikliğinden Şikayetçi..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Mark Webber, Valensiya cadde pistinde Red Bull takımının yaşadığı hız eksikliğinden şikayetçi.Yarışa 14. sıradan başlayacak olan Webber, " Haftasonu boyunca hız sorunu yaşadık. Burası yeni bir pist ve birçok farklı pozisyon getiriyor ama biz daha önceki birkaç yarışta sahip olduğumuz hızda görünmüyoruz, bu kötü. Memnun olduğum birkaç tur vardı ama son seansa kalmayı başaramadık." diye konuştu.

David Coulthard ise sürpriz şekilde ilk seansta elendi ve 17. sırada kaldı.

"Sıralamaların ilk seansını geçebilmeyi ummuştum. Son turumda beşinci virajda geniş aldım ve 0.4 saniye kaybettim. Sonradan 0.2 saniyesini kazansam da yeterli olmadı. Bu muhtemelen benim en kötü seansım oldu ve üzgünüm."
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt