Weather Widget Skin by D0c

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler

teşekkürler şeffaf toggle ne zaman çıktı hiç görmedim

anladım. icon lara bakarsanız toggle widget icon ları ile aynı. kasdettiğim eleman temadan iconu söküm widget a gömmüş. istersen yapabilirim

yalnız burdaki ön izlemedeki gibi değil oradakiler, yapabiliyorsan yap bizde hep yabancıların yaptıklarını kullanmamış oluruz bizdende birşeyler çıksın

yalnız burdaki ön izlemedeki gibi değil oradakiler, yapabiliyorsan yap bizde hep yabancıların yaptıklarını kullanmamış oluruz bizdende birşeyler çıksın

yapıp paylaşmayı çok aklımdan geçirdim lakin fırsat olmadı. aslında yapımı çok basit konu açmayı bile düşünüyorum bununla ilgili ama zaman bulamadım. daha önceden paylaşılmış toggle widget sis lerini sis contents ile açıp içindekiler sekmesinden değiştirip kaydetmek bu kadar basit. senin için yarına bu konudaki widget dan yapıp pm atarım

najanaja

Üye
ben yapıwerdim birazdan paylaşırım şimdi deniyom ama biraz deişiklik yaptım aynısını yapmam o alıntı olur tabi deişiklik derken yazılar yerine renklerle belirttim yine on off olayını

Tepkiler: yaren_dede
ben yapıwerdim birazdan paylaşırım şimdi deniyom ama biraz deişiklik yaptım aynısını yapmam o alıntı olur tabi deişiklik derken yazılar yerine renklerle belirttim yine on off olayını

alıntı olması için paylaşması lazım dostum sen bir yerde gördünmü?

neyse önemli olan yapmış olman bekliyorum

Tepkiler: najanaja
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...