Wave'de küçük ama hoş bi özellik ben yeni farkettim :)

• 11 Mayıs 2011
  • 1528 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Saat menüsüne giriyoruz.

< Resmi açmak için tıklayın >

Üstten çalar saatin hemen yanındaki telefonun saatini ayarlama sekmesine tıklıyoruz.

Sol alttan ekle diyoruz.

Harita Görünümünü tıklıyoruz.

Arkadaşlar ilk defa konu açıyorum bu özelliği de yeni farkettim oradaki kürenin üzerindeki aydınlık yerler gündüzü gösteriyo ve dakika dakika güncelleniyor hoş bi uygulama önceden fakedenler olabilir hatta paylaşan da olabilir bilemiyorum sürekli takip edemiyorum forumu paylaşan varsa kusura bakmayın... :yuru:yuru:yuru

Yazan: mehmet_aksu_123
    hegomania, ares_53 ve muayyercom bunu beğendi.
  2. ben bilmiyodum şahsen kurcalamadım hiç oraları..:) güzelmiş ama :oke:

X-7 bunu beğendi.
  3. Aynen bende hiç kurcalamadım o tarafları.Teşekkürler

4. üzerine gelince saatler de gözüküyor cidden güzel tespit edilmiş.

5. sız telefoonu neden aldınız o zaman sus ıcın mı ustune dantel örün bide simdiye bu ozellık ögrenmeden nasıl durulur...

6. X-7

X-7
    bende bilmiyordum :ehe

7. kadsamuy Arkadaşım bilgi olsun diye paylaştım bak bilmeyen arkadaşlarda varmış. Bu tespitin basit bişey olduğunu ben de biliyorum ama bilgi paylaştıkça çoğalır klasik sözü gereği bilmeyenlerde öğrensin istedim. Yine de iyi kötü farketmez eleştirmen güzeldi.
    :evet::evet::evet:

8. zevkimizmisin bro ?

burakburti ve X-7 bunu beğendi.
  9. bilmeyenler için gzel konu

10. vay be güzelmiş hoşuma gitti :)

11. bir yanlisin var aydinlik yerler uzerine bastigin yerler ,yani gunduzu gostermesiyle alakasi yok

12. dogru,aydınlık yerler saat dilimini gosteriyor

13. Hayır arkadaşlar yanlış anlamışsınız turuncu yerlerden bahsetmiyorum küreyi çevirince bbi kısmı karanlık bi kısmı aydınlık duruyo yani gerçek dünya gibi güneşin vurduğu tarafları kastettim ben.

14. hıııııııııııııııı öyle desene:ehe

15. evet hoş bi uygulama bende yeni öğrendim teşekkürler:oke:

16. ben bundan aylar oncesinde kesfettim boyle birseyi. eski samsung d840 imdada bunun biraz gelismemis bir dunya kuresi vardi. ama bu harika bir similasyon olmus. dunyanin karanlikta kalan kisimlarinin uydu goruntuleri mukemmel ozellikle. ozellikle avrupa kismina bakinca en cok isik veren yerler ordan cikiyor. koca arabistanin durumu ise icler acisi :d neredeyse hic isik yok.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 14:18