Wave'de küçük ama hoş bi özellik ben yeni farkettim :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet_aksu_123

Üye
    Konu Sahibi
Wave'de küçük ama hoş bi özellik ben yeni farkettim :)

Saat menüsüne giriyoruz.

Üstten çalar saatin hemen yanındaki telefonun saatini ayarlama sekmesine tıklıyoruz.

Sol alttan ekle diyoruz.

Harita Görünümünü tıklıyoruz.

Arkadaşlar ilk defa konu açıyorum bu özelliği de yeni farkettim oradaki kürenin üzerindeki aydınlık yerler gündüzü gösteriyo ve dakika dakika güncelleniyor hoş bi uygulama önceden fakedenler olabilir hatta paylaşan da olabilir bilemiyorum sürekli takip edemiyorum forumu paylaşan varsa kusura bakmayın... :yuru:yuru:yuru

• Beğen
Tepkiler: hegomania, ares_53 ve muayyercom

ares_53

ares_53

Üye
ben bilmiyodum şahsen kurcalamadım hiç oraları..:) güzelmiş ama :oke:

• Beğen
Tepkiler: X-7
cehili

cehili

Üye
Aynen bende hiç kurcalamadım o tarafları.Teşekkürler

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
üzerine gelince saatler de gözüküyor cidden güzel tespit edilmiş.

kadsamuy

Üye
sız telefoonu neden aldınız o zaman sus ıcın mı ustune dantel örün bide simdiye bu ozellık ögrenmeden nasıl durulur...

X-7

X-7

Üye
bende bilmiyordum :ehe

mehmet_aksu_123

Üye
    Konu Sahibi
kadsamuy Arkadaşım bilgi olsun diye paylaştım bak bilmeyen arkadaşlarda varmış. Bu tespitin basit bişey olduğunu ben de biliyorum ama bilgi paylaştıkça çoğalır klasik sözü gereği bilmeyenlerde öğrensin istedim. Yine de iyi kötü farketmez eleştirmen güzeldi.
:evet::evet::evet:

ares_53

ares_53

Üye
  • Beğen
Tepkiler: burakburti ve X-7
nidforspid

nidforspid

Üye
bilmeyenler için gzel konu

eaagent

eaagent

Üye
vay be güzelmiş hoşuma gitti :)

veev

Üye
bir yanlisin var aydinlik yerler uzerine bastigin yerler ,yani gunduzu gostermesiyle alakasi yok

mehmet_aksu_123

Üye
    Konu Sahibi
dogru,aydınlık yerler saat dilimini gosteriyor
Hayır arkadaşlar yanlış anlamışsınız turuncu yerlerden bahsetmiyorum küreyi çevirince bbi kısmı karanlık bi kısmı aydınlık duruyo yani gerçek dünya gibi güneşin vurduğu tarafları kastettim ben.

nidforspid

nidforspid

Üye
Hayır arkadaşlar yanlış anlamışsınız turuncu yerlerden bahsetmiyorum küreyi çevirince bbi kısmı karanlık bi kısmı aydınlık duruyo yani gerçek dünya gibi güneşin vurduğu tarafları kastettim ben.

hıııııııııııııııı öyle desene:ehe

albatras

albatras

Üye
evet hoş bi uygulama bende yeni öğrendim teşekkürler:oke:

silver021

silver021

Üye
ben bundan aylar oncesinde kesfettim boyle birseyi. eski samsung d840 imdada bunun biraz gelismemis bir dunya kuresi vardi. ama bu harika bir similasyon olmus. dunyanin karanlikta kalan kisimlarinin uydu goruntuleri mukemmel ozellikle. ozellikle avrupa kismina bakinca en cok isik veren yerler ordan cikiyor. koca arabistanin durumu ise icler acisi :d neredeyse hic isik yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt