Wave Şubat Ayı firmwaresi: s8500XXLB2

Sponsorlu Bağlantılar

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilk defa ml yüklemesi yapacağım herşey hazır indirdim ama nasıl indireceğimi ml ye dosyaları nasıl atacagımı teli açık mı yoksa kapalımı tutacağımı bilmiyorum...

arkadaşım usb driverleri kurmayı unutma en başta onu yap sonra dosyaları resimdeki gibi yerlere sürükle bırak işaretli olan yerlere dikkat et ve ses kısma+kapama tuşu+kilit tuşuna basılı tut ekrandan download yazısı gelince teli usb bağla port tuşuna bas ve sonra download de telefon kapanıp acılacak bağlantı kesilirse aynı işlemi usb yi cıkarmadan bir kere daha yap port ta bas download de bu kadar

baby_face_

baby_face_

Üye

arkadaşım usb driverleri kurmayı unutma en başta onu yap sonra dosyaları resimdeki gibi yerlere sürükle bırak işaretli olan yerlere dikkat et ve ses kısma+kapama tuşu+kilit tuşuna basılı tut ekrandan download yazısı gelince teli usb bağla port tuşuna bas ve sonra download de telefon kapanıp acılacak bağlantı kesilirse aynı işlemi usb yi cıkarmadan bir kere daha yap port ta bas download de bu kadar
cevap için teşekküerler bende 1.2 jvla1 sürümü mevcut daha önce hiç ml yapmadım şimdi bu linkteki
S8500XXLB2 OpenBada CFW.rar (214.6 MB) dosyayı indirip aynen dediklerini uyguluyorum

----------Eklendi @ 12:51:39 ---------- Yazıldı @ 12:13:56 ----------

telefon kapanıp açılacak demişsin ama ben teli kapatıp öyle download moda aldım şu anda yükleme yapıyor, sorun olmaz dimi zaten ilk defa yapıyorum yediğim korkuyu tahmin edemzsin

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sorun yok ben kapanıp açılacak dedğim yükleme işlemi sırasında kapanıp açılırsa diye dedim korkulacak bişey yok yani yüklediğinde yaz buraya olup olmadıgını :)

baby_face_

baby_face_

Üye
sorunsuz bir şekilde kurdum çok çabuk bitti korkulacak bişe değilmiş skaptan kardeşim yardımların için çok teşekkür ederim buna cesaret edebilmemin sebebi sensin :)

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sorunsuz bir şekilde kurdum çok çabuk bitti korkulacak bişe değilmiş skaptan kardeşim yardımların için çok teşekkür ederim buna cesaret edebilmemin sebebi sensin :)

nedemek dostum yarın bi yükleme daha yaparız sana o sürüm şu an test aşamasında ben kullanıyorum sadece bende ve ceycey arkadaşımda var üzerinde çalışma yapıyoruz bu sürüm şu an kullandıgından daha stabil olacak yarın detaylı bi konu açaçağız oradan yüklemeni yaparsın tekrar

• Beğen
Tepkiler: baby_face_
baby_face_

baby_face_

Üye

nedemek dostum yarın bi yükleme daha yaparız sana o sürüm şu an test aşamasında ben kullanıyorum sadece bende ve ceycey arkadaşımda var üzerinde çalışma yapıyoruz bu sürüm şu an kullandıgından daha stabil olacak yarın detaylı bi konu açaçağız oradan yüklemeni yaparsın tekrar
haberim var konulardan takip ediyorum zaten bunda biraz kasma problemi var, ceycey arkadaşın bi yazısında okudum en geç yarın yüklenir diyordu, merakla bekliyoruz :)

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet en gec yarın bu iş için benim ekran kartım yandı ceyceyin pc bozuldu inşallah deyecek ugraşmamıza

baby_face_

baby_face_

Üye
evet doğru yapmışsın yükleme ye başla :)
skaptan kardeşim son bir soru, bunda kartta yüklediğim uygulamalar görünmüyor birde e-posta ayarlarını yapabileceğimiz link verirmisin?

ceycey111

ceycey111

Üye
skaptan kardeşim son bir soru, bunda kartta yüklediğim uygulamalar görünmüyor birde e-posta ayarlarını yapabileceğimiz link verirmisin?

yeni fw attığınız için eski oyunlarınız gözükmez yeniden indirmeniz lazım

• Beğen
Tepkiler: baby_face_
baby_face_

baby_face_

Üye
bu arada kasılma falan var demiştim kendiliǧinden düzeldi :)

ertanemel

Üye
skaptan bu fw 8530 hata verdi usta. ben tekrar bi önceki sürümü attım şimdilik öyle devam ediyoz bakalım

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

ertanemel

Üye

dostum bu zaten 8500 için allah seni ne yapsın yaw :):)

----------Eklendi @ 12:07:56 ---------- Yazıldı @ 12:03:13 ----------

burada var http://www.maxicep.com/bada-os-gene...da-guncellemesi-tur-dil-destekler-610137.html

onu attım zaten usta.
yaw usta beni bi cesaretlendirdin bi kere fw attım şimdi ne çıksa atıyom walla. korku morku kalmadı. yok göçertecez teli bi gün o olacak. ama sana yine çok teşekkür ederim yardımların için.

EFSANELER_34

Üye
slm ahali sayenizde şu 8500 için olan fw yi yükledim ama bu bada denen dana çobanı (kesinlikle çobanlığa hakaret edilmemiştir) ne yapmak istiyor anlamış değilim arkadaş adamlar yeni sürüm çıkartıyor ileri gitmesi gerekirken çıkardığı sürüm(ler) habire geri gidiyor teli ilk aldığımda olan bir kaç güzel özelik(ler) 1.2 ye geçtiğimde kaybolmuş yerine gelen se ya dandik yada yok. eh dedik vardır bildikleri bundan sonrakinde düzelir dedik başladık beklemeye üstünden yaklaşık 1.5 sene geçti geldi gelecek denen 2.0 resmi olarak hala tr ye gelmedi neyseki sizlerin sayesinde gecen hafta yükledik 2.0 ııı ve başladım incelemeye (teknolojik bilgiye sahip değilim fakat kullanıcı olarak görüşümü bildiriyorum) yok arkadaş adamlar ısrarla biz geri gitmekte kararlıyız dercesine inatla saçma sapan işlere imza atıyorlar adamlar mevcut olan bezı şeyleri düzeltmiş bu çok güzel amma velakin bazı özellikleri tamamen kaldırmış bana göre olmazsa olmaz olan şeyler örnek resim düzenleme yi kaldırmış (yada ben bulamadım)sadece kırpıyorsun sonra hafıza kartı detaylarını görüp düzenleme şansın yok ya komple biçimlendircen yada pc ye takıp doğru yanlış düzelticen sonra bahtına ne çıkar orası muamma bunun gibi bir kaç tane daha var sinir yaptım aklıma gelmiyor benim gibi sabırla daha düzgün hale gelir diye bekleyen arkadaşlara derim ki beklemek yanlış olur pekde tavsiye etmem simdi ise teli eski haline getirmeye çalışacagım nasıl yaparız o da ayrı bir sorun ya neyse öyle böylede tel ömrünü doldursun diye bekleyeceğiz okuyup dinlediğiniz tşkler :hmmm

----------Eklendi @ 16:59:51 ---------- Yazıldı @ 16:44:32 ----------

bu arada mümkün se 1.2 ye daha kolay bir şekilde nasıl çeviririm teli bu bölümde anlatmışsınız ama kafam almadı 2.0 a yükseltmek çocuk oyuncağı kaldı onun yanın bayağı karşık bir şey beni gerekli sayfaya yönlendirirseniz sevinirim birde teli kiese bağladığımda orjinali gibi tanır mı

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
slm ahali sayenizde şu 8500 için olan fw yi yükledim ama bu bada denen dana çobanı (kesinlikle çobanlığa hakaret edilmemiştir) ne yapmak istiyor anlamış değilim arkadaş adamlar yeni sürüm çıkartıyor ileri gitmesi gerekirken çıkardığı sürüm(ler) habire geri gidiyor teli ilk aldığımda olan bir kaç güzel özelik(ler) 1.2 ye geçtiğimde kaybolmuş yerine gelen se ya dandik yada yok. eh dedik vardır bildikleri bundan sonrakinde düzelir dedik başladık beklemeye üstünden yaklaşık 1.5 sene geçti geldi gelecek denen 2.0 resmi olarak hala tr ye gelmedi neyseki sizlerin sayesinde gecen hafta yükledik 2.0 ııı ve başladım incelemeye (teknolojik bilgiye sahip değilim fakat kullanıcı olarak görüşümü bildiriyorum) yok arkadaş adamlar ısrarla biz geri gitmekte kararlıyız dercesine inatla saçma sapan işlere imza atıyorlar adamlar mevcut olan bezı şeyleri düzeltmiş bu çok güzel amma velakin bazı özellikleri tamamen kaldırmış bana göre olmazsa olmaz olan şeyler örnek resim düzenleme yi kaldırmış (yada ben bulamadım)sadece kırpıyorsun sonra hafıza kartı detaylarını görüp düzenleme şansın yok ya komple biçimlendircen yada pc ye takıp doğru yanlış düzelticen sonra bahtına ne çıkar orası muamma bunun gibi bir kaç tane daha var sinir yaptım aklıma gelmiyor benim gibi sabırla daha düzgün hale gelir diye bekleyen arkadaşlara derim ki beklemek yanlış olur pekde tavsiye etmem simdi ise teli eski haline getirmeye çalışacagım nasıl yaparız o da ayrı bir sorun ya neyse öyle böylede tel ömrünü doldursun diye bekleyeceğiz okuyup dinlediğiniz tşkler :hmmm

----------Eklendi @ 16:59:51 ---------- Yazıldı @ 16:44:32 ----------

bu arada mümkün se 1.2 ye daha kolay bir şekilde nasıl çeviririm teli bu bölümde anlatmışsınız ama kafam almadı 2.0 a yükseltmek çocuk oyuncağı kaldı onun yanın bayağı karşık bir şey beni gerekli sayfaya yönlendirirseniz sevinirim birde teli kiese bağladığımda orjinali gibi tanır mı

kesin sonuç burası http://www.maxicep.com/bada-os-genel-destek/wave-s8500-bada-1-0-2-orjinal-firmware-donus-604641.html adım adım yaparsan kies tanıyacaktır bu yöntemi kendim anlattım ve defalarca uygulamışımdır buda cocuk oyuncagı

EFSANELER_34

Üye
EYVALLAH kardeşlik bi uğraşayım bakalım bu arada üsteki yazım a bu bada olayını bizden çok çok daha iyi bilen birisi olarak bi yorumun varmı yanlış bir düşünceyemi sahibim

----------Eklendi @ 18:07:54 ---------- Yazıldı @ 18:05:03 ----------

EYVALLAH kardeşlik uğraşmaya başlayayım .. bu arada üsteki yazımı okumuşsundur bi yorumun varmı düşüncelrime yanıldığım noktalar varmı vs vs

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
EYVALLAH kardeşlik bi uğraşayım bakalım bu arada üsteki yazım a bu bada olayını bizden çok çok daha iyi bilen birisi olarak bi yorumun varmı yanlış bir düşünceyemi sahibim

----------Eklendi @ 18:07:54 ---------- Yazıldı @ 18:05:03 ----------

EYVALLAH kardeşlik uğraşmaya başlayayım .. bu arada üsteki yazımı okumuşsundur bi yorumun varmı düşüncelrime yanıldığım noktalar varmı vs vs

okunular hakkında cok yorum yaptım artık yapmıyorum :)

EFSANELER_34

Üye
yaptığın yorumların yerini bulabilecek kapasite olsa bende uğraştırmayacağım seni de :islik

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yaptığın yorumların yerini bulabilecek kapasite olsa bende uğraştırmayacağım seni de :islik

msj in manasını tam anlamadım ama yaptıgım yorumlar kapasite gerektiren bi durum değil dostum mantık gerektiren bi durum onun için fazla bu konuda yorum yapmak istemiyorum bada 2 cıkmış cıkmamış cıkacak sürümde bizim hazırladıgımız sürümler kadar iyi olacaktır onun için kendi sürmlerimi hazırlıyorum artık sistem dosyalarını açmayı başardım kilitli dosyaları kırmayı başardım bununla ilğlili en iyi cfw sunmayı planlıyoruz hep kies cıkarır cıkarmaz samsung cıkarır cıkarmaz ben cıkara biliyorsam samsung geliştiricileri hayli haylı yapar o yüzden yoruma kapalı artık bu konular benim için

Üst Alt