Wave 2'de TV çıkışını kullanmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
grafikedy

grafikedy

Üye
    Konu Sahibi
Wave 2'de TV çıkışını kullanmak
Samsung Wave serisi için TV çıkış kablosunu piyasada arayıp ta bulan varmıdır acaba. Zahmet etmeyin. Samsung sitesinde bile görünmeyen bir aksesuarı piyasada bulmanız da neredeyse imkansız. Ama TV'de dalganıza bakmak isterseniz :naughty: bunun bir yolu var.

Öncelikle Nokia N96 için üretilmiş bir video çıkış kablosu olan (CA-75U) bu iş için uygun. Bu kabloyu temin ettikten sonra*

- "Menü/Ayarlar/Bağlantı/TV Çıkışı" ayarınızı Pal olarak belirleyin ve aktif edin
- (CA-75U) kabloyu kulaklık girişine takarak ekrana gelen cihaz seçimi sorusunu Mobil TV olarak seçin
- Kablonuzun ses ve görüntü uçlarını, televizyonunuzun herhangi boş AV girişine Takın.

- Koltuğunuza uzanarak TV'de dalganıza bakın... :oke:

Görüntünün çok iyi olduğu söylenemez ama yinede idare eder. Daha profesyonel görüntü aktarımı istiyorsanız eğer Nokia N8'in HDMI çıkışı biçilmiş kaftan. Ama nede olsa nokia Symbian :hmmm

subzero1903

Üye
merhaba usta sormak istediğim bişey war bu n8in kablosu wave 2 nin girişiyle aynı dimi yani uyar bi sıkıntı olmaz bu n8in tv out kablosunu alsam netligini geçtim tv de görüntü alabilirim heralde aydınlatırsan sevinirim veya önerebileceğin bi kablo modeli warmı

adelante55

adelante55

Üye
eski telefonum nokia n95 ti. onun tv kablosunu kullanıyorum, gayet de güzel. lcd ekranda pes nfs shift kullanmak süper oluyo doğrusu.

subzero1903

Üye
CA 75U yu aldım usta fakat görüntü yine elde edemedim ayarlardan tv baglantısı PAL da aktif durumda kabloları tek tek denememe ragmen görüntü bulanık görünüyor telefonda menü geçisinde televizyonda bi kıpırdama oluyor ama görüntü yine yok ortada böyle yamuk yamuk çizgiler war onlar hareket ediyor anlamıs deilim sorun nerde varsa bilen yardımcı olursa sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt