Aksiyon Watch Dogs2 Siyah Ekran / Black Screen Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Watch Dogs2 Siyah Ekran / Black Screen Hatası
Merhabalar.Bir Forumdan Watch Dogs2 İndirdim .Oyunun *****'ini Yaptım.Konumuna " -eac_launcher" Ekledim. Fakat Oyuna Girdiğimde Ne Yaparsam Yapayım Siyah Ekranda Takılıyor.
(C)Sürücüsünde Yer Olmadığından Oyunu (D) Sürücüsüne Kurdum.. Peki Şimdi Ne Yapmalıyım?
Update Yap Diyorsanız Linkini Koyabilirmisiniz? Boşu Boşuna 25GB Gitmesini İstemiyorum. Ekran Kartınıda Güncelledim
LÜTFEN YARDIM!! Bilgisayarım Windows 10 64Bit Toplama
(Bu Mesajım Başka Bir Forum Sitesindeki Mesajımdan Alıntıdır)
Arkadaşlar kızacaksınız ama yardım edermisiniz acil

• Beğen
Tepkiler: AIS

AIS

AIS

Üye
Merhabalar.Bir Forumdan Watch Dogs2 İndirdim .Oyunun cra ck'ini Yaptım.Konumuna " -eac_launcher" Ekledim. Fakat Oyuna Girdiğimde Ne Yaparsam Yapayım Siyah Ekranda Takılıyor.
(C)Sürücüsünde Yer Olmadığından Oyunu (D) Sürücüsüne Kurdum.. Peki Şimdi Ne Yapmalıyım?
Update Yap Diyorsanız Linkini Koyabilirmisiniz? Boşu Boşuna 25GB Gitmesini İstemiyorum. Ekran Kartınıda Güncelledim

LÜTFEN YARDIM!! Bilgisayarım Windows 10 64Bit Toplama
(Bu Mesajım Başka Bir Forum Sitesindeki Mesajımdan Alıntıdır)
Arkadaşlar kızacaksınız ama yardım edermisiniz acil
Sistemini yazarmısın?

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
AIS

AIS

Üye
Bi dk Ha Hocam Şimdi Buna Tıklayın Açılacaktır. K.B Url resim linkini kabul etmedi.
Sorun işlemcinizin çift çekirdek olmasından kaynaklanıyor , 4 çekirdekli işlemci istiyor Far Cry 4 'te ki gibi , yakında fix çıkar umarım.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sorun işlemcinizin çift çekirdek olmasından kaynaklanıyor , 4 çekirdekli işlemci istiyor Far Cry 4 'te ki gibi , yakında fix çıkar umarım.
İşlemcisi oyunu desteklemiyor da olabilir bende de çift çekirdekli işlemci var :) 10 senelik bilgisayarda 6 GB ram isteyen Rise of the Tomb Raider'i takılmadan oynadım, GTA V sorunsuz çalışıyor ekran kartın oyunu desteklemiyor olabilir? Direct X sürümü desteklemiyordur directx'i güncelle. O da olmazsa başka yerden c r a c k indir genelde yanlış c r a c k t e n dolayı oyunlar açılmaz.
İşlemcin çok eski core 2 duo işlemci mi kaldı bu devirde düzgün bir işlemci alırsan oyunu çalıştırabilirsin minimumda en az core i5 yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: AIS ve mta122003
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
İşlemcisi oyunu desteklemiyor da olabilir bende de çift çekirdekli işlemci var :) 10 senelik bilgisayarda 6 GB ram isteyen Rise of the Tomb Raider'i takılmadan oynadım, GTA V sorunsuz çalışıyor ekran kartın oyunu desteklemiyor olabilir? Direct X sürümü desteklemiyordur directx'i güncelle. O da olmazsa başka yerden c r a c k indir genelde yanlış c r a c k t e n dolayı oyunlar açılmaz.
İşlemcin çok eski core 2 duo işlemci mi kaldı bu devirde düzgün bir işlemci alırsan oyunu çalıştırabilirsin minimumda en az core i5 yazıyor.
Benim Bilgisayarım Gta5 i Kaldırdı Hey Gidi Günler Kaç Sene Geçti Aradan

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Benim Bilgisayarım Gta5 i Kaldırdı Hey Gidi Günler Kaç Sene Geçti Aradan
Her oyun acacak diye bir sey var mi gta 5 in istedigi sistemle bu oyunun istedigi sistem ayni mi adamlar minimum i5 yazmislar sendeki islemci core 2 duo miladi dolali yillar olmus ama sen acar diyorsan baska c r a c k deneyeceksin.

• Beğen
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Her oyun acacak diye bir sey var mi gta 5 in istedigi sistemle bu oyunun istedigi sistem ayni mi adamlar minimum i5 yazmislar sendeki islemci core 2 duo miladi dolali yillar olmus ama sen acar diyorsan baska c r a c k deneyeceksin.
Hocam Bulup Link Koyarmısınız Özeldende Olur

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Google a yaz watch dogs 2 c r a c k diye çıkar karşına şu anda bakamam işteyim.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Olmazsa zorlama sistemin oyunu açmıyor demek ki. Ayrıca ilk oyunu oynayıp bitirdin mi? Gta V i bende benim makinede oynadım bitirdim gta v öyle çok yüksek bir sistem istemiyor ki. Rise of the tomb raider i da bitirdim.

• Beğen
AIS

AIS

Üye
Watch dogs 2 ne zaman çıktı? Gta 5 ne zaman çıktı? Aradan 3 yıl geçmiş

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Watch Dogs o kadar güzel bir oyun değil ki kasma oynamak için.

• Beğen
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Aynen Güzel Ama Sistem Gerekiriyor

• Beğen
uysallar5752

uysallar5752

Üye
beyler benimkide bu benimkide açılmıyor en başta resim çıkıp kalıyodu -eac_launcher olayını yaptım bise farketmedı inti kapadım oyun açıldı ama siyah ekran kaldı çözüm olan varsa lütfen yazsın direx fln yükledim ekran kartı güncel bütçe olayım sıfır bu yüzden alabileceğim bir şey olduğunu sanmıyorum lütfen yardım !!!

bu resmin adresi

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
beyler benimkide bu benimkide açılmıyor en başta resim çıkıp kalıyodu -eac_launcher olayını yaptım bise farketmedı inti kapadım oyun açıldı ama siyah ekran kaldı çözüm olan varsa lütfen yazsın direx fln yükledim ekran kartı güncel bütçe olayım sıfır bu yüzden alabileceğim bir şey olduğunu sanmıyorum lütfen yardım !!!

bu resmin adresi
Abicim bu sistemle sen unut Watch Dogs 2 oynamayı. Core 2 Duo 1.80 GHZ işlemci yazıyor. 1. oyununu bile açacağını zannetmiyorum. Azcık şu elinizdeki bilgisayarların donanımlarının ne olduklarını öğrenmeye bakın. Ekran kartının modeli de sanırım oldukça eski. O yüzden Watch Dogs oynıcam diye boşuna uğraşmayın. Watch Dogs gibi bir oyunu oynayabilmek için güncel bir sisteme ihtiyaç var. Ayrıca Windows Deneyim Dizini puanını açmamışsın, Windows'u aktifleştirmemişsin bile. Ortak bilgisayar mı bu? Sen önce bilgisayarını bir düzelt. Windows deneyim dizinini aç, windows'u aktifleştir ondan sonra oyun oynarsın. ;)

Üst Alt