Warspear Online v2.00(1) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Warspear Online v2.00(1) Symbian^3 Signed

Warspear Online a cross-platform mobile online game (MMORPG) for Going into the game, you will plunge into a unique game world with its own history, of adventure and gaming capabilities. Here you will find communication with players from around the world, pleasant meetings, new and reliable friends who checked in battle.​

• Beğen
Tepkiler: SHS, blackeagles76, nazif03 ve 2 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
:rica:

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Online Olması süper olmus....

• Beğen
Tepkiler: ShimSegh

beratiks

Üye
ya oyunu siteye fln upload eder misiniz yada başka bir siteden burdan indiremiyorum

66bozoklu66

Üye
arkadaşlar turkcellden 1gb internet paketi aldım. Bu oyunu oynarken fazla mb gider mi?

leonahic7

Üye
teşekkürler :)

edoras112

Üye
cok degıl dene farkedersın zaten:D

edoras112

Üye
cok degıl dene farkedersın zaten:D

Ritchie88

Ritchie88

Üye
indirilmiyo hotfile fln yok mu dostum ? Hata veriyo.

spartuas

spartuas

Üye
ya resmi sitesinden indirin. Vercion 2.5.1

son level 20.
Yeni itemler.
Görsel iyileştirme...

Owermars28

Üye
oyunun türkçe yaması yokmu

Ritchie88

Ritchie88

Üye
kendi sitesinden indirdim, opera mini girmiyo opera mobile ile girin varsa.

Ritchie88

Ritchie88

Üye
sitesinden indirdim c6-01 telim, oyunda bazı yerlere gecerken kapanıo neden acaba

melgklay1

Üye
bilmeyenlere bilgi vereyim azıcık.. oyun online.. ancak öyle knight online yada metin2 gibi düşünmeyin görsellik yok fazla.. harita geniş, itemler çok.. 3g ile bağlanırsanız oyun sizi çok sarmaz çünkü kasıntı yapar sürekli.. wlan ile bağlanın ama oda iyi çekiyosa.. bu arada 3g tuzlu olabilir haberiniz olsun.. oyun yeni güncellendi bazı hatalar vardır mutlaka.. ufak buglar yakında gider.. sürekli ve uzun süre oynamayacaksanız hiç başlamayın derim.. ha bi arkadaş sormuş, online oyunun türkçe yaması olmaz.. oyun sunucuları farklı bir ülkede (ki bu oyununkiler rusyada) olduğu için oranın dilini eklerler.. bu oyunda bide ekstradan ingilizce var işte.. oda evrensel diye.. oyun çok çok eski ama sadece rusça olduğu için bilinmiyordu.. ne zamanki ingilizce eklendi, piyasaya çıktı.. oyunu kendi sitesinden indirebilirsiniz.. indirmesi ve oynaması ücretsiz ama yine oyun içinde gerçek parayla alınabilecek şeyler var.. şirkette buradan paa kazanıyor zaten.. eskiden oynamak paralıydı.. bunada şükür..
işinize yaradıysa ne mutlu bana..

Ritchie88

Ritchie88

Üye
bazı yerlere geciş yaparken kapanması benden kaynaklanmıyo dimi çünkü s60 yazıyo ama bendeki s3.

Üst Alt