WAD UZANTILI HARİKA OYUNLAR (COUNTER STRİKE,HALF-LİFE,DOOM vs.)

Sponsorlu Bağlantılar

melo_sedo

melo_sedo

Üye
sao kardeşşş:bye2:

pRime.

pRime.

Üye
Bu konuyu nası kaçırdım yaa :D Harika bir paylaşım, hepsi bir arada, çok teşekkürler.. :oke:

oyuncu_mustafa

Üye
tşk

donex92

donex92

Üye
    Konu Sahibi
iyi oyunlar rica ederim..

dikenn

Üye
nokia e52 telefonu ile problem yaşıyan bir arkadaş vardı galiba, bende de e52 var hiçbir problem yaşamadım telefonum hackli değil setifikalandırılmışta değil sadece yazılımı kurmadan önce tarihi değiştirip 11.05.2007 yaptım. Tarihi değiştirirsen problemsiz kurulacaktır sanırım.

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
müthiş oyunlar saol...

donex92

donex92

Üye
    Konu Sahibi
Malesef on ızleme yok olsa koyardım zaten.

south

Üye
Teşekkürler.Güzel Bir Arşiv Olmuş.

BABA KARTAL

BABA KARTAL

Üye
Emeğine sağlık saol kardeş

expertise

expertise

Üye
teşekkürler....

cptalperen

cptalperen

Üye
teşekkürler güzel konu.

donex92

donex92

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim iyi oyunlar..

salih_civi

Üye
highlife jar

sevecen07

Üye
arkadas ellerine saglıkta öyle bir siteye upload etmişinki csdoomwad dosyasını, günlük bir kere indirme hakkımız var her halde, indirirken baglantı koptu dün tüm gün zaman zaman ugraştım dovnland tıklatıgımda sayfa baştan acılıyor, belki elli kere denemişimdir, bu günde yine indiriyordum, elektrikler gitti, tekrar actıgımda dovnland dediğimde sayfa baştan acılıyor, varmı bir cözümü

sevecen07

Üye
ellerine saglık kardeş sonunda indirdim

__crazy

__crazy

Üye
donex92 ben C2Doom programını E72 telefona kurmayı denedim fakat süresi geçmiş sertifika hatası verdi bu sorunu nasıl çözebilirim?

donex92

donex92

Üye
    Konu Sahibi
donex92 ben C2Doom programını E72 telefona kurmayı denedim fakat süresi geçmiş sertifika hatası verdi bu sorunu nasıl çözebilirim?

Telefonun hackli olması lazım yada sertıfıkalayıp yuklemen lazım ama sureyı gerıye alıp da deneyebılırsın.tum cozum yolları bunlardır.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
teşekkürler.

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler :D

Üst Alt