Counter-Strike Beta 5.2, Beta 6.1, Half-Life 1.0.1.6 TR ve Online Türkiye Sunucuları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

t4r1k

Üye
    Konu Sahibi
Counter-Strike Beta 5.2, Beta 6.1, Half-Life 1.0.1.6 TR ve Online Türkiye Sunucuları
Uzun aradan sonra tekrar merhaba arkadaşlar. Counter strike beta oyuncuları için yeni sürüm çıkarmış bulunuyorum. Bir çoğunuzun cs beta sürümlerden haberi yok biliyorum. Biz eski oyuncular olarak 1 yılı aşkın süredir türkiye sunucumuzu ayakta tuttuk hala aktif ve ağırlıklı olarak cs beta 5.2 sürümünü zevkle oynuyoruz. Konu reklam amaçlı değildir. Sadece varlığımızdan haberdar olmanızı sağlamak için böyle bi yola baş vuruyoruz. Facebook grubumuz git gite büyüyor hergün daha fazla oyuncuya ulaşıyoruz ve arayanlarda kolaylıkla sitemize grubumuza ulaşabiliyor.
Site üzerinde de bi takım değişiklikler yaptık. Çıkardığım düzenlenmiş sürümlerle hataları en aza indirgedik. Ve değişik hatalarla karşılaşan üyelerimize site üzerinden de destek veriyoruz. Fakat çoğunluk olarak facebook grubunu kullanıyoruz. Aramıza Katılmak isteyen arkadaşlar facebook grubunada girerlerse iyi olur çünkü aktif olarak 7/24 sunucuda oyuncu yok. Malum oyuncu sayımız kısıtlı üyelerin hepsi aynı anda giremiyor. Geneli Gece Yarısı oyunda oluyor ve grup üzerinden haberleşerek oyuna giriyoruz.Ayrıca web sitemiz üzerindende sunucuda oyuncu varmı yokmu görebiliyorsunuz.(Web site için açık link vermiyorum reklam sayılmaması için, googlede "Counter Strike Beta Türkiye" Diye arama yaparsanız sitemize ulaşabilirsiniz, Facebook grubumuzun linki sitede mevcut.)
Şu An;
Cs Beta 6.1
Cs Beta 5.2
Half-Life 1.0.1.6
Sunucularımız Online.
Sizleri ve Eski Günlerimizi Yaad Ettik Diyen Eski Oyuncularıda Aramızda Görmek İsteriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...