w995 hoparlördeki ses kalitesi ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokmen99

Üye
    Konu Sahibi
w995 hoparlördeki ses kalitesi ??
öncelikle herkese selam arkadaşlar...bu forumdan ediğindiğim bilgiler ve okuduğum yorumlardan yola çıkarak 5 gün önce w995 aldım...telefonda herşey güzel ses kalitesi mükemmel kulaklıkla dinlerken.fakat hoparlöre verdiğim zaman sanki ses cızırtı yapıyor özellikle video çekip oynattığımda ses son seviyedeyken cızırtı gayet belli oluyor.şarkı dinlerken çok fazla değil ancak dediğim gibi video izlerken böle bi sorunla karşılaşıyorum...acaba bütün w995 lerde böylemi yada bi çözüm öneriniz varmı lütfen yardım edermisiniz...

Captain

Üye
valla bende hiiiiiç cızırtı yok gerçekten süper haprlörler müthiş :)

gokmen99

Üye
    Konu Sahibi
hocam kendi çektiğiniz videoda da hiç bi cızırtı olmuyormu son sesteyken dediğim gibi videoda fazla oluyo mp3 te olmuyor

--------------- Ekleme ---------------

yaa arkadaşlar başka görüşü veya önerisi olan yokmu ?

Captain

Üye
hocam kendi çektiğiniz videoda da hiç bi cızırtı olmuyormu son sesteyken dediğim gibi videoda fazla oluyo mp3 te olmuyor

hocam kendi çektiğim videoda da son seste çızırtı yok :oke: seninkinde nedn ole hiç bi fikrim yok

Mert

Mert

Üye
Ekolayzır ayarıyla falan mı oynadın?

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
Bence ekolayzırla oynamadıysan servise ver garantisi varsa.

gokmen99

Üye
    Konu Sahibi
hayır ekolayzırla filan oynamadım garantiside var daha bugün 1 hafta oluyor alalı..ama ekolayzır ayarları nerden yapılıyor o ayarların bozuk olmasından olabilirmi acaba ? bide her şarkıda olmuyor ses tonajı çok yüksek şarkıda oluyor videoda da aynı şekilde acaba şarkıların ve videoların cinsiylede mi alakalı ?

Captain

Üye
hayır ekolayzırla filan oynamadım garantiside var daha bugün 1 hafta oluyor alalı..ama ekolayzır ayarları nerden yapılıyor o ayarların bozuk olmasından olabilirmi acaba ? bide her şarkıda olmuyor ses tonajı çok yüksek şarkıda oluyor videoda da aynı şekilde acaba şarkıların ve videoların cinsiylede mi alakalı ?

evet alakalıdır şarkının sesiyle de ilgili olabilir her şarkıda olmuyorsa sorun yoktur :oke:

abdrrhmn

Üye
arkadaşım bendede var w995 o cızırtı sesin kaliteli olmamasından kaynaklanıyo vidyoda her telefonda olur şarkıyı indirirken mükemmel kalite olanları indirirsen böyle bi problem olmaz

sametkose

sametkose

Üye
Arkadaşlar yeni konu açmayayim dedim bende 995 kullanıyorum, her şey çok harika memnunum ama bişey dikkatimi çekti üst taraftaki hoparlörden ses biraz az mi çıkıyor yoksa sadece benimkinde mi öyle cevap gelirse sevinirim...

Captain

Üye
evet braz dha az ckıyor ses ama normal alttak haporlr daha buyuk :oke:

sametkose

sametkose

Üye
Anladım turken teşekkürler

gokmen99

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hepinize tşk ediyorum :) ztn hoparlörde pek fazla bişeyde dinlenmiyor genelde kulaklıkla halloluyor bütün telefonlarda olabilecek durumlar ama ben kendimde müzikle ilgilendiğimden biraz fazla taktım sanırım :) eğer yinede beni çok rahatsız edecek durumda olursa garantisi var aldığım yere götürür gösteririm :)

Captain

Üye
arkadaşlar hepinize tşk ediyorum :) ztn hoparlörde pek fazla bişeyde dinlenmiyor genelde kulaklıkla halloluyor bütün telefonlarda olabilecek durumlar ama ben kendimde müzikle ilgilendiğimden biraz fazla taktım sanırım :) eğer yinede beni çok rahatsız edecek durumda olursa garantisi var aldığım yere götürür gösteririm :)

tamam kardeş :)

JesseJamesl

Üye
Dostum bendede o sorun var.Haer parçada olmuyor ama genelde son sesde cızırtı veriyor.Telefonum(w995) daha 1 aylık değil.Servise göndermeyi düşünüyorum...

Captain

Üye
Dostum bendede o sorun var.Haer parçada olmuyor ama genelde son sesde cızırtı veriyor.Telefonum(w995) daha 1 aylık değil.Servise göndermeyi düşünüyorum...

kardes bend bugn farkettm braz czırt var galba ama ben acoustık attım orjınalne bı dneyım belkı gder cızrtı :oke: :)

urhal12

Üye
Yok hacı ses aynı ya :)

boyfriend023

Üye
arkadaşlar o cızırtı bendede oluyor, dendiği gibi sesin kalitesizliğinden kaynaklanıyor ama genel olarak mp3lerimde böyle sorun yok. Birde üst taraftaki hoparlörden az ses var aldığımda benimde ilk olarak dikkatimi çekti sonra bir baktım, üstdeki hoparlör de bir tarafın delikleri kapalı ondan az geliyo :D

hoss

hoss

Üye
akustik yükleyin seste sorun yaşayanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt