w910i a2 Tools ile Flash Tema Atma Acustik ile Sesini Çoğaltma Ve Dağası içeride...

Sponsorlu Bağlantılar

Türkün_Dostu

Türkün_Dostu

Üye
    Konu Sahibi
w910i a2 Tools ile Flash Tema Atma Acustik ile Sesini Çoğaltma Ve Dağası içeride...
sizlere nasıl olacağını anlatacağım ilk önce Telefonun Yanlış yapmazsanız Elinde Kalma Riski yok yani içindeki Dosyaları silmezseniz ben yaptım elimde kalmadı :)
ilk önce usb flash driver dosyası içindeki ggsetup-2.2.0.1.exe dosyasını
bilgisayarımıza kuralım.
ondan sonrada telefonumuzu kapatalım C tuşuna basılı tutarak USb kablosunu
bilgisayarımızla telefonumuz arasında bağlıyalım (yani Telefonu USb aracılığı ile
bilgisayara bağlıyalım)ondan sonra C tuşuna basılı tutuyoruz tabiki telefonu tanıycacak
bilgisayar yeni donanım bulundu sihirbazı çıkacak herşeye evet evet deyin
yeni donanımıznız yüklendi ve kullanıma hazır yazısı bilgisayarın
sağ alt köşesine yani saatin bulunduğu yere gelene kadar bekleyin
tanıdıktan sonrada C tuşundan elimizi çekmiyoruz sürekli C tuşunda olacak dikkat
edin çekmeyin sakın sonrada a2uploader yazan programı telefon simgeli programı
çalıştırın elimizi telefondaki C tuşundan çekmiyoruz asla ve program açıldıktan sonra
FileSystem tool Tuşuna Basıyoruz sol tarafta yazılar gelip geççek beklicez ve ve yukarıda
telefonun dosyalarını gördüğünüz an elimizi C tuşundan çekebiliriz demektir
şimdi Flash Tema Ve Acustik İçin v.b şeyler için Gerekli Adımları AÇıklıyorum

Camera Driver için İfs/settings/camera Klasörüne Gelin mevcut kamera driveri üzerine gelip Mouse Sağ tıklayın Delete Basarak Silin
yeni Driveri Sürükleyip Klasörün içine Atın
Acoustic için İfs/settings/acoustic
Display Driver için ifs/settings/display
Flash Menulerin Swf lerini Tpa/preset/system/desktop/flash Klasörüne Atacaksınız
Temalarınıda hafıza kartınıza
layout için Tpa/system/layout
bunlar gerekli adımlardır zaten tüm Sony Ericsson Modelleri hemen hemen aynıdır
arkadaşlar yukarıdaki adımları izledikten sonra telefona ne atıcaksak açtığımız klasörün
içine sürükleyin o dosyaları ve son olarak SHUTDOWN FS MANAGER butonuna tıklayın
Ve olay bu kadardır kolay gelsin arkadaşlar

Gerekli Anlatım Linkin İçindede MEvcuttur...

Link Yenilenmiştir RapidShare.de den yeni link indirin ama virüs çıkarsa karışmam çünkü bendede çıktı bende tarattım ama başa gelen çekilir virüssüz bulan bana göndersin lütfen !!!

Arkadaşlar Bunları Böyle Parça Parça İndiriyorsunuz Yukarıdaki Linki Tek link halinde Tüm Dosyaları İndirdiyseniz Bu anlattıklarımı yapmıcaksınız zaten dosya hazır gelmiş olacak size Tek Tek indirdiyseniz Programları Anlatımıma dikkat edeerek yapın 2 dk Bile Sürmüyecek Dosya açmayı biliyorsanız elbette :) Bunları Yapmak İçin Önce Bir Boş Dosya Klasör Açınız Adı önemli değil istediğiniz ismi koyabilirsiniz İÇine A2 Uploader.exe Ve ggsetup.2.0.1.exe yi atın (yani (flash driveri) Sonra Programları Attığınız Dosya İçinde Bi Daha Dosya Adı Bu Olacak Logs Sonra GEri Değin Başta Oluşturduğumuz Klasörün İçine GElin Tekrar Bi Klasör daha açın Adı BU olacak ph_out sonra A2 Uploader.exeyi AÇın Allah kolaylık wersin Bu kadar Her şey Yukarıda Anlattığım gibi devam edin
Not:HERŞEY BANA AİİTTİR

• Beğen
Tepkiler: blackjack8696, mc-fırtına, baykuş1 ve 17 diğerleri

Türkün_Dostu

Türkün_Dostu

Üye
    Konu Sahibi
24 kişi yararlanıp kaçmış bir teşekkür etmeden burda sizin için emek harcıyoruz kendim biliyorum zaten sizde öğrenin diye bir teşekkür etmek çok mu zor geldi​

cemee61

cemee61

Üye
arkadasim eline saglik guzel konu gayette basit anlatmissin ancak ben bu verdigin dosyalari indiremiyorum virus uyarisi veriyo zaten (virus uyarisi korumali dosya olmasindan kaynaklaniyor virus programini kapatarak devam ediyorum) rapidden en sonuna kadar inip yukleme hatasi veriyor. acaba sorun bendemi yoksa dosyalardami bi kontrol edersen sevinirim

Türkün_Dostu

Türkün_Dostu

Üye
    Konu Sahibi
hemen linki yeniliyorum beklersen sewinirim zaten bendede virüs uyarısı weriyor hiç korkma pc de canawar gibi aylardır virüs programını sildim eskisi gibi çok tehlikeli programlar indirmiyorum gerektiğindede format atıyorum zaten bu kadar virüsde olmassa hiç yaşamasın pc :) alışcak virüsle yaaşamayı istersen tarat %100 virüs çıkcak ama virüssüz bulursan bana paylaşırsan bende bu linke koyaarım ben bulamadım en faydalısını burda buldum birazdan koyuyuyorum siteye linki indirebilirsin rahatlıkla!!!

cemee61

cemee61

Üye
tesekkurler ilgilendigin icin ancak bu seferde iniyo ama a2uploader.exe disari cikartilamiyor. ben bu prolari buldum (tabiki virus uyarisi veriyor. baska bi sitede yazdigina gore bu uyariyi vermesinin sebebi dosyanin hackerler tarafindan degistirilmemesi icin sifrelemek amaciyla korumaya alinmasiymis o koruma olayini virus goruyo yani bilg.) buldugum prolarda ayni sekilde a2uploader.exe disari cikmiyor. bilmiyorum bi cozum bulabilirmiyiz?? bende yardimci olmak isterim bu konu onemli bi konu ve sitemizde maalesef sonyericssonla ilgili pek fazla sey yok bu pro ile baya biseyler yapilabiliyor

Türkün_Dostu

Türkün_Dostu

Üye
    Konu Sahibi
kardeş win rar içinden çıkmıyorsa sen bi yeni win rar yükle internetten fazla değil 2 dakkada iniyor indir kur belki süren geçmiştir bi denemekte fayda war bende sorun yokda anlamadım bi kere bendede olmuştu rar la ilgili sorun yenisini yükledim geçti sen bi güncel sürümü yükle düzelir belki :)A2 Uploader Exe nasıl dışarı çıkmıyor sana weridğim dosyayı indirdiğinde sağ tıkla buraya çıkart de çıkarsın öyle dene olmassa yeni win rar yükle

cemee61

cemee61

Üye
:) bu winrari 1 senedir kullaniyorum ama yeni winrar yukledim sag tikladim sol tikladim ortadan tikladim:). baska programlar denedim nafile ne yaptiysam olmuyor bende nie yapamadigimi bi turlu anlayip cozemedigim icin kafayi yemekteyim:) cok zahmet verdim sana ama mumkunse a2 uploader exe yi winrardan sen cikartip o haliyle paylasabilirmisin

Türkün_Dostu

Türkün_Dostu

Üye
    Konu Sahibi
tamam arkadaşım hepsini tek tek koydum allah razı olsun ilgilendin senin gibiler olduğu sürece insanlar uğraşmıyo zevk alarak yapıyor işini millete bak indirip kaçıyorlar bi teşekkür yok senin gibi 1000 tane gelsin hepsiyle tek tek uğraşıyım allah razı olsun ilgin için indir gönül rahatlıyla fakat virüs konusunda yukarıda yazılanları okuduysan sorun yok :)

cemee61

cemee61

Üye
ne demek arkadasim sen sagolasin ben bunu ariyorum 1 aydir allah senden razi olsun indirdim en sonunda. sitemiz cok guzel bi site ama iste arada alip kacanlar yada camur atanlar oluyor aldirma sen onlara. tekrar tesekkurler ellerine emegine saglik...

formatberkay

Üye
yeni setupları nerde akust,kler sildikte yenisi nerde

akustik buldum peki orjinalini nasıl bulucaz baktımda hiç göremedim yada nasıl kopyalanıyo tel format atınca eski haline geliyomu yapmakta karasız kaldım

Türkün_Dostu

Türkün_Dostu

Üye
    Konu Sahibi
gerekli anlatım içinde war zaten okuduysan anlarsın orjinalinide sen yedeklersin telefondan bilgisayara kopyalarsın sen bi delilik yapmayıp telefonun önemli dosyalarını silmezsen elinde kalmaz

kaptan123

Üye
arkadaşım bende bir hata var şifre istiyor winrar şifresini bulamadım

Türkün_Dostu

Türkün_Dostu

Üye
    Konu Sahibi
winrara şifre koymadım ki şifre istesin anlamadım

harryasin

harryasin

Üye
teli sıfır aldım ancak usb kabloasu çıkmadı yapamıyorum lanet olsun :(

kkg_77

kkg_77

Üye
emegine sağlık teşekkür ederim:oke:

red-soldiers

red-soldiers

Üye
link kırık

drag_racer

Üye
allah razı olsunn eline gozlerinee parmagına herşeyine saglık...
da
dostum bunun içinde sadece program var biz kenmiz mi bulcaz programları bi yardım edersen sevinirimm...:D

emprenyeci

Üye
linkler kırılmış

GhostMahir

GhostMahir

Üye
dosyalarda tehtid içeren dosyalar war back door trojen vs.!!!!

deper

Üye
abicim çıkldırmak üzereyim bunun virüssüz olanı yokmu radan bile çıkmıyor kaç haftadır arıyorum yok bi yardımcı olun bana !!!!!!!!

Üst Alt