w880i me nasıl ms programı yüklüyebilrim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ddenniz

ddenniz

Üye
    Konu Sahibi
:mahcup:w880i için msn programı bulblirimsinizzz :agla LÜTFEN :agla
 
Kurenai

Kurenai

Üye
kardeşim bütün java programlar uyuyu telefona hafıza kartında other içine jar dosyaları atacaksın sonra telefondan dosya yöneticisinden diğere girip orda istediğin dosyayı bul okey tuşuna bas bu kadar
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt