w810 yardım ...???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ouzqan

ouzqan

Üye
    Konu Sahibi
:agla Ya bende w810i var ama rar dosyalarını çalıştırmıyor ...Ne yapabilirim...?:agla
 

senatör

Üye
arkadaşım sana rar dosysının içindeki lazım ama rar dosyasını bilgisayarında açıp içindekini telefona at
 
onatcan95

onatcan95

Üye
elf yüklemen gerekir. bu forumda var mı bilmiyorum ancak google a w810 unrar elf yaz. o zaman program ve asıl yükleneceği çkacaktır. o yazılımla birlikte çabilceceğin dğer uzantılar:
.doc
.zip
.rar
.xml
.txt
.vkp
.ini
.gba
.obml
.htm
.html
gibi bir iki uzantı daha açarsın.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt