MSN Messenger w.cn Uzantılı Messenger Hesaplarında Oturumun Kilitlenmesi Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

mayrch

Üye
bende hata koduda vermiyor direk email veya parola yanlıs diyor ama live da aynı hatayı veriyor of şu kişileri alsakda sonra kapansa :D

volkankn

Üye
4 yıldır kullnıyodm gtti kdr mail okdr kişi nsl iş bu anlamdm

--------------- Ekleme ---------------

4 yıldır kullnıyodm gtti o kdr mail okdr kişi nsl iş bu anlamdm

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Çinlilere güven olmaz :D
Onu da bozuk yapmışlar :d:

Bluerite

Üye
Allah belalarını versin ne diyelim

bydmrr

Üye
ne diyim artık ya bu msn kapatılmasında kimin ilgisi kim yaptıysa emegi geçenin herkesin ! :D

karann115

Üye
o dediğiniz formu ben 1 haftadır doldurdum ama hala bir cvp yok kandırmayın insanları lütfen..

JetLie

Üye
@w.cn hesapları hiçbir açıklama yapılmadan bloke edilmiştir. @w.cn hesapları da Hotmail alt yapısına bağlıdır. Zamanında hotmail güvencesiyle verilen bu hesaplar nasıl oluyorda hiçbir açıklama yapılmaksızın bloke ediliyor. Maillerde ki verilere,bilgilere yada ne bileyim en kötü e-dekont'larımıza ulaşamamamız tüm @w.cn kullanıcılarını mağdur etmiştir. Bu mailleri iş için kullanan birçok kullanıcı mevcut. Madem kapatma gibi durum var neden bu daha önce kullanıcılara bildirilmiyor? Yedeklemelerin yapılıp, mağduriyetlerin ortadan kalkması söz konusu olmasın diye mi? @w.cn kullanıcılarının hepsini facebook grubumuza bekliyoruz. Toplu olarak hareket edilirse daha etkili olacaktır. Gelişmeleri güncel olarak paylaşalım.

stk44

stk44

Üye
Evet, ben de en sonunda kavuştum e-posta adresime tekrar.
Derhal kişilerimi kopyalayacağım...

Nasıl kavuştun yardım ette bizte kavuşalım dostum.. :) okadar deha var ve halen birisi net bir acıklama yapamadıki msn adreslerimizi acalım...:vur

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Arkadaşlar Kasıtlı Olarak Kapatmadılar @w.cn Msn'lerimizi :S Sunucuda Oluşan Bir Hata Yüzünden Kapandı Yetkililer Bu Sorunun Farkında Ve Çözmek İçin Uğraşıyorlar..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Benim de anlamadığım neden bir kısmı kapandı bir kısmı açıldı :s
Bu arada bana "nasıl yaptın" diyen arkadaşlar için tekrarlayayım, hiçbir şey yapmadım, kendiliğinden açıldı.

stk44

stk44

Üye
o nasıl iş öyle ya.. yeni bir w.cn hesab alınırken neden eskiler acılmıyor peki ? bundaki mantık ne merak ettim ya serverleri tanısyorlar biz eskideyik diye bazılarınınki acıldı yada baska bişi var bilmediğimiz.. o değil de nasıl bi milletniz onu anlamadım herşeye bi çözüm üreten türkler nerde??? onlara sesleniorum... forumlarda ciks olmak için kelime harcıyacaklarına bişiler ögrenmeye baksınlar ki bizde kendimizi ona göre bilinclendirelim...

Listemiz var aile ark iş vb.. ona göre bizde bi adım atalm deil mi :)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Benim de anlamadığım neden bir kısmı kapandı bir kısmı açıldı :s
Bu arada bana "nasıl yaptın" diyen arkadaşlar için tekrarlayayım, hiçbir şey yapmadım, kendiliğinden açıldı.

Bizim Bilgilerimiz Belkide Daha Yeni Sunucuya Taşınmadı Ondan Olabilir. :( En Sevdiğim En Değerli Msn im Kapatıldı :(

bydmrr

Üye
offf ya aynen [email protected] < hesapım acılmadı ya ne zaman acılacak arkadaş !

dracula_37

Üye
Benimde aynı sorun var ya ne zaman halledecekler kafayı yiycem bütün işlerim yarım kaldı.. resmi yerlerden gelecek e-postalar bekliyorum ama onlarada ulaşamıyorum şuan çok kötü oldu ya :((

Sidretül Münteha

Üye
Ellaaam Çok Üzüldümm Yaa Ciddi Ciddi Gerçi Mail Üzerıne Kullanıyordum Ama Kişilerde Hep O Msnde Acılır Acılmaz Kısılerı Kopyalıcam Yaaa Sıkıntı Yaptım Valla :D

Sevgiler..

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Bende Öyle Valla :D

bydmrr

Üye
:bann::off:ya kards bılqısı olan yok mu ya ne zamn acılacakmıs bızım hesaplar **** .d

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Bize En Kısa Sürede Dendi Bekliyoruz Bakalım :)

Üst Alt