w 705 dosya problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

o?uzhan

Üye
    Konu Sahibi
w 705 dosya problemi
mrb arkadaşlar. kendime bir w 705 aldım.telefonunun bütün özellikleri harika tam istediğim aradığım telefon. sadece yüklediğim oyunları silemiyorum.yanda kilit işareti çıkıyor.bildiğim herşeyi yaptım ancak bulamadım.bu dosyaları nasıl sileceğiz yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

--------------- Ekleme ---------------

kimse bilmiyor galiba?

süper siteyiz öyle siteyiz diyorsunuz ama bi numara yok soruma cevap verecek adam bile yok

brssvs

Üye
TELEFON geldiğinde içinde bulunan oyunları sileiyosyn kendi yüklediklerinde ise sile bas sonra geri gelip klasöre tekrar gir

ouzqan

ouzqan

Üye
eğer telefonun kendi oyunlarını silmeye çalışıyorsan normal yolla silemezsin kendi indirip yüklediysen vede silemiyorsan fabrika ayarlarını sıfırla öylede silinmezse tek yolu main atmak yada garantisi varsa garantiye yolla büyük ihtimal telinde eski sürüm yüklü ..!

rstsn

rstsn

Üye
anladığım kadarıyla sonradan yüklediğin oyunları silemiyorsun aynı telefon bendede var sen oyunu sil yani c tuşuna basıp sil sonra klasörden çık sonra bidaha klasöre gir oyun yoktur.çünkü oyun aslında siliniyor ama simgesi duruyo yani bi nevi sayfayı yeniliyoruz

forumcu giresun

forumcu giresun

Üye
anladığım kadarıyla sonradan yüklediğin oyunları silemiyorsun aynı telefon bendede var sen oyunu sil yani c tuşuna basıp sil sonra klasörden çık sonra bidaha klasöre gir oyun yoktur.çünkü oyun aslında siliniyor ama simgesi duruyo yani bi nevi sayfayı yeniliyoruz
evet bende 715 var siliyorum çııp giriyorum oyun yok oluyor..:naughty:

evet bende 715 var siliyorum çııp giriyorum oyun yok oluyor..:naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt