Volkana TamDestek Ve Ara transferde Nihat ve Halil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Volkana TamDestek Ve Ara transferde Nihat ve Halil
Volkan'a tam destek!

Sezon başında kaleyi devralan Volkan’ın yedeği Rüştü, "Volkan kaleyi hakediyor ve ben de sonuna dek arkasındayım" dedi

Sezon başında kaleyi devralan ve bir daha da bırakmayan Volkan’ın arkasında yedek bekleyen Rüştü, sakatlığından doğan sıkıntıları aşmak için yoğun bir şekilde çalıştığını söyledi. Volkan’ın performansının kendisi dahil herkesi büyülediğini ifade eden tecrübeli file bekçisi, aralarında kıskançlık gibi bir şeyin asla olamayacağını belirterek, "Burada hiçbir şey Fenerbahçe’nin başarısından üstün değildir. Biz bu bilinçle vardık, varız ve var olacağız. Hoca, iyileşsem bile Volkan veya Serdar’a görev verebilir. Bu çok doğal ve güzel birşey. Volkan kaleyi hakediyor ve ben de sonuna dek arkasındayım" diye konuştu.

Kaynak: Fanatik
===========================================================
Ara transfer için Nihat ve Halil gündemde!

Milan maçındaki iyi futbol, PSV karşısınaki galibiyet F.Bahçe'de umutları yeşertirken, ocak ayında takıma takviye yapılmasına karar verildi. Kulübenin "fakir" kaldığında Daum'la hemfikir olan yönetim, Nihat, Halil Altıntop dışında yabancı oyuncu için de kolları sıvıyor. Yönetim, Daum'un vereceği listeye göre hareket edecek.

Sakatlığı geçen ve Daum'un da ısrarla istediği Nihat ilk tercih. Tecrübeli oyuncunun performansıyla birlikte fiyatının da artması en büyük handikap. Üst üste oynanacak Schalke maçları kazanılırsa büyük ihtimalle Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkılacağı için transfer kaçınılmaz olacak.

Nihat ve Halil gibi yerli oyuncuların yanında yabancı arayışları da sürüyor. Nobre veya Luciano'nun gönderilip, ara transferde Daum'un raporuna göre bir oyuncu alınması da düşünülüyor.

Kaynak: Pasfotomaç

=================================================================

Roy

Roy

Üye
nobre ve lucianoyu göndermezler...ama yerli alınabilir..

oteb

Üye
Halil'i bilmem ama Nihat transferi gerçekten de müthiş olurdu...

Caine

Caine

Üye
nihatta halilde cok iyi oyuncular ve gfittikleri her takıma katkıda bulunacak kapasitede oyuncular... kim alırsa yaşadı valla :DD

slayer

Üye
fenerli olsam --ki şükürler olsun deilim :DD --
avrupada beğenilen bir oyuncu olsam
ne kadar para verirlerse versinler Türkiye'ye dönmem_!!

nihat ve halil'de dönmeyecektir

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bende onların yerinde olsam dönmem Türkiye'ye ama birde şu var şampiyonlar ligi faktörünü unutmamak lazım.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...