Voice Shifter Konuşma Sesini Kadın Çocuk Sesine Çevirme

Sponsorlu Bağlantılar

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Voice Shifter Konuşma Sesini Kadın Çocuk Sesine Çevirme
Android için böyle bir program varmış ama android marketteymişti kaldırılmış çok eylenceli bir program konuşma esnasında çocuk robot yaşlı adam kadın seslerine çeviriyormuş öyle yazıyor ama ben baya uğraştım bu uygulamayı bir türlü bulup indiremedim android markette gizli olabilir.

• Beğen
Tepkiler: urfaslan, yavuz_47, efe_188 ve 2 diğerleri

xnomadx

xnomadx

Üye
böyle birşey aryordum. :tşk:

xozgurx

xozgurx

Üye
neye teşekkür ediyorsunuz anlamadım. adam dosyayı vermemişki?

• Beğen
Tepkiler: assabi44 ve Sertug1991
Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar dosya var demedim bu programı aradığımı söyledim bulan arkadaş buraya eklesin çok eylenceli harika olur. Android markette varmıştı indirme rekoru kırmış 1 haftada 100.000 kişi indirmiş program ortalıklarda yok.

tequilaq

tequilaq

Üye
Unfortunately, as this app is no longer available on the Android Market, it can't be downloaded. Seek out related apps.

kısacası şu an indirilemiyor program birkaç tane denedim ben voice changer diye bir prog var değiştiriyor sesi ama sadece kayıt yaparken konuşma sırasında değiştirebilen yok

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Unfortunately, as this app is no longer available on the Android Market, it can't be downloaded. Seek out related apps.

kısacası şu an indirilemiyor program birkaç tane denedim ben voice changer diye bir prog var değiştiriyor sesi ama sadece kayıt yaparken konuşma sırasında değiştirebilen yok

Voice changeri biliyorum sadece kayıt yapıyor ben konuşma esnasında ses değiştirme istiyorum işletmek için çok eylenceli basit çin telefonlarında bile var android işletim sistemi kullanan telefonlarda neden olmasın umarım buluruz.

willrock

willrock

Üye
Markette buluyorum var. ama indirmek istedigimde öğe bulunamadı diyo :s

umutku84

umutku84

Üye
burda var galiba ama telefondan giriyorum barkot link olduğundan okutamadım deneyin isteseniz bi

----------Eklendi @ 10:30:06 ---------- Yazıldı @ 10:24:25 ----------

Markette benzer uygulamalarda var ultra voice changer falan

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
okuturuz hacı bu arda barcode scaner ı indir işine yarar

umutku84

umutku84

Üye
vardı zaten pc de taratınca yine android marketi gösteriyo orda da

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
olmuyo market access de kullandım bulamıyo

t_rex_9999

Üye
evet bende bu programın yada bı benzerının pesındeyım....varmı arastıran bulan elınde apk sı olan arkadaslar....boyle bı program varsa pıyasada ve bulamuysak ayıp bıze yaa nerede hani TURKUN GUCU !!!! ( gaza getırme polıtıkası ) :))

• Beğen
Tepkiler: Pianist07

t_rex_9999

Üye
bana bu programı bulan arkadasa super bı kıyak gecıcem :))

enes122

enes122

Üye
ariyom ariyom bulamiyom yokmu bulabilen

Crixus07

Crixus07

Üye
bnde cok aradım :D ama cıkmıyo ıste umudu kesmek lazım :D

cem0m

Üye
onun bi benzeri var ama wifi ile calisiyor voice changer adi

hakanserce007

Üye
çin malı telefonlarda bile var, nasıl androidde olmaz :))

- - - Eklendi - - -

çin malı telefonlarda bile var, nasıl androidde olmaz :))

yuxelerol

Üye
çok güzel

TheMadness

TheMadness

Üye
evet bende bu programın yada bı benzerının pesındeyım....varmı arastıran bulan elınde apk sı olan arkadaslar....boyle bı program varsa pıyasada ve bulamuysak ayıp bıze yaa nerede hani TURKUN GUCU !!!! ( gaza getırme polıtıkası ) :))

Buldum neredeyse aynısı ama çalışmadı

custave

custave

Üye

bu olurmu deneyin

Üst Alt