Vodofone 3g destekli modemler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EBRAR22

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar elimde adetli olarak vodofone 3g modemler var yanlız bilindiği üzre sadece vodofone ile çalışıyor bunu kırma imkanı bilgisi olan var mı üretici firma huawei aynı modemi turkcel e de sanırım E180 olarak satıyor yardımcı olursanız sevinirm bir de fikrim var bu kendi içinceki kurulumu kurmadan internetten sim kilitsiz bir program ile calıştırsak çalışır mı tüm operatörlerde konu yanlış yere açılmış ise uygun yer söylerseniz düzeltirim tekrar teşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt