vodafone 4g 2013 gelecek miş!!!

Sponsorlu Bağlantılar

1tebessum

1tebessum

Üye
daha 3g doğru düzgün çekmiyor ne 4g si :D

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
dogru duzgum tam her yerde çkmıyor anladık da çeken yerlerde sankı kullanabılıyoruzda 3g çeken yerlerde bı goruntulu gorusmede ıse yarıyor

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
2013 gelexem 4g

esokmen

esokmen

Üye
gerçekten vodafone türkiye de benim fikrime göre internet konusunda diğer operatörlere önderlik etti

Avunyali

Üye
29 Temmuz 2013 Yılında %60 lık Bir kısım 4G ye Geçecek ... Bu Doğru Ama Turkcell Ve Avea'da da Çıkıyor ... Çünkü Ona Göre Destekleyecek Telefon Yapması Lazım ..

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
htc yenileri nerdeyse 4g li

RIF@T

RIF@T

Üye
biz daha 3g yi bile görmedik

katil_197

katil_197

Üye
bu 4g ne zaman gelecek

- - - Eklendi - - -

ben bişey sorcamtım benim avea hattımla 3g çekiyor ve internet hızı 15 mbps oluyor bu vodafone ile ne kadar olur

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
bu 4g ne zaman gelecek

- - - Eklendi - - -

ben bişey sorcamtım benim avea hattımla 3g çekiyor ve internet hızı 15 mbps oluyor bu vodafone ile ne kadar olur

Bölgeden bölgeye degişir ankara etimesgut 8 mbps

katil_197

katil_197

Üye
3g çekerse en fazla ne kadar olur hız

DosTKaM

DosTKaM

Üye
Telefon Kaldırmaz Ama Onun İçinde Bir Yöntem Bulurlar :D

katil_197

katil_197

Üye
internet hızı normalde telefona göre değişiyor

katil_197

katil_197

Üye
benimde lumia 920 avea 3g çekerken 15 mbps gördüm :d

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Önce 3G Altyapısını Tamamlasın Herkes 3G Şebekesinde Kullansın ,Sonra 4G Yapsın,Al 3G Varken bile türkiyenin her yerinde 3G Çekmiyor Genelde EDGE yani 2G Hızında

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Önce 3G Altyapısını Tamamlasın Herkes 3G Şebekesinde Kullansın ,Sonra 4G Yapsın,Al 3G Varken bile türkiyenin her yerinde 3G Çekmiyor Genelde EDGE yani 2G Hızında
sen öyle istersen 20 yıl beklerız diger ülkeler 10 g geçer biz anca 4 geçeriz bizim devlet yemeden başka bişi bilmez para yemeden başka

Üst Alt