Vodofon Smart Mini 875 Orjinal(Stokck) Rom Bulamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
    Konu Sahibi
Vodofon Smart Mini 875 Orjinal(Stokck) Rom Bulamıyorum
Sayın Arkadaşlar
bende Vodofon Smart Mini 875 cihazı var ve telefona coustum rom attım rootladım ancak orjinal roma geri germek istiyorum ama internette hiçbir yerde yok elinde olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ??

Elinde smart mini 875 bulunana arkadşalr varsa bana yedek yollayabilirler mi bana yardımcı olursanız sevinirim tele acil orjinal romu yüklemem gerek yardımcı olursanız sevinirim.Herkese teşekkür ederim

cihanata_1

cihanata_1

Üye

• Beğen
Tepkiler: ahmetensar67
cihanata_1

cihanata_1

Üye
kendi yapımım:windows için sesli asistan siz yazın o yapsın komutlarınıza sesli cevap versin - MaxiCep
kendi yapımım windows için asistan uygulaması siz yazın o yapsın size sesli cevap versin! denemek isteyen tüm değerli maxicep üyeleri konuya davetlidir güncel sürüm indirme linkini konuda bulabilirsiniz:)

kardeşim bunun konuyla ne ilgisi war :) bana bi çözüm önerisi bulabilirmisin :(
?????????
yeni üye olduğun belli:D
o benim imzam yani benim yazdığım her mesajda çıkıyor benim yazdığım asıl mesaj buydu :)

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
    Konu Sahibi
?????????
---
---
o benim imzam yani benim yazdığım her mesajda çıkıyor benim yazdığım asıl mesaj buydu :)

kardeşim yeni üyeyim evet bilmiyorum bu işleri :)

bu verdiğin sitedeki stock rom 2 sini mi indiricem vede bunlar türkçe mi bana biraz yardımcı olabilirmisin gerekirse [email protected] adresinden bana mesaj atabilirmisin daha iyi konuşuruz ?

cihanata_1

cihanata_1

Üye
?????????
---
---

kardeşim yeni üyeyim evet bilmiyorum bu işleri :)

bu verdiğin sitedeki stock rom 2 sini mi indiricem vede bunlar türkçe mi bana biraz yardımcı olabilirmisin gerekirse [email protected] adresinden bana mesaj atabilirmisin daha iyi konuşuruz ?
o sitede dosyayı linklerden herhangi birinden indirin ve spflashtool ile flashlayın diyor:)
ben denemedim ve sorumluluk kabul etmiyorum bilgin olsun
bu arada mesajlarımı kopylamak yerine mesajın altındaki alıntı butonunu kullanabilirsin:)

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
    Konu Sahibi
o sitede dosyayı linklerden herhangi birinden indirin ve spflashtool ile flashlayın diyor:)
bu arada mesajlarımı kopylamak yerine mesajın altındaki alıntı butonunu kullanabilirsin:)
peki türkçe midir?

peki türkçe midir?

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
    Konu Sahibi
android yapısı gereği içinde tüm dilleri barındıran bir sistemdir:)

kardeşim her forum sitesinin yapısı ayrı oluyor buraya alışamadım bu bir :( ikincisi ikidir beni alaya alıyorsun :) bazı stock romlarda türkçe dil seçeneği bulunmyor diye biliyorum ?

htc telefonum var bitane htc stock romlarını siyesinde veya nette yayımlıyor ama smart mini hiçbir yerde yok :( eğer bu olursa allah senden razı olsun :)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
kardeşim her forum sitesinin yapısı ayrı oluyor buraya alışamadım bu bir :( ikincisi ikidir beni alaya alıyorsun :) bazı stock romlarda türkçe dil seçeneği bulunmyor diye biliyorum ?
bulunacaktır diye düşünüyorum ama bilmem alıştıkların büyük ihtimalle vbullettindir burası xenforoya geçmiş:)

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
    Konu Sahibi

bulunacaktır diye düşünüyorum ama bilmem alıştıkların büyük ihtimalle vbullettindir burası xenforoya geçmiş:)

sende smart mini 875 var mı ?

cihanata_1

cihanata_1

Üye
858 var bende:)

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
    Konu Sahibi

sende smart mini 875 var mı ?

onun stock romu nette bulunuyo mu ? :)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
bulunuyor vlben bulmuştum ama ihtiyacım olmadı şükür:)

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
    Konu Sahibi
peki bu sitedeki stock romu çalıştıran duydun mu hiç ?

cihanata_1

cihanata_1

Üye
hayır duymadım ne yalan söyleyim:)

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
    Konu Sahibi
cihanata_1

cihanata_1

Üye
o sitede okuduğum bir yorum hiç hoşuma gitmedi:(