Faturalı Vodafonun Sistem Hatası Pahalıya Patladı

esescan

esescan

Üye
    Konu Sahibi
Müşteri hizmetlerinin soğukkanlılığına hayran kaldım. Haziran faturam sistemsel hatadan dolayı kesilmemiş 0 TL olarak görünmüş. Temmuz faturam 281 TL olarak bana ilaç oldu. Şikayet etmek istiyorum dedim böyle bir şikayet başlığımız yok dediler. Operatörü değiştirecegım dedim. sizin sistem hatanız bana pahalıya patladı dedım. yapılacak birşey yok dediler. Tebrik eder. Alkışlarım
 
  • Beğen
Tepkiler: ua_mustafa_20
teknognc

teknognc

Üye
Kardeş Elektronik Haberleşme Kanunu madde 52.4 e göre;
"İşletmeciler, her hal ve şartta doğru faturalama yapma ve fatura içeriği ile ilgili ihtilaf durumunda ispat yükümlülüğündedirler.".
Bunun neden dolayı kesildiğini ispatlamak zorundalar.
Doğru faturalama yaptığını ispatlamaları gerek
O faturayı ödememelisin her şey ortaya çıkana dek
 
esescan

esescan

Üye
    Konu Sahibi
tsk ederım bunu bılmıyordum. pekı bununa ılgılı nasıl ve nereye bı sıkkayette bulunabılırım bununla ılgılı bılgınız var mı cok tsk ederım.
 
teknognc

teknognc

Üye
Tüketici Hakem Heyetlerine şikayet yapılıyor.
Şu haberde mağdurlar hakkında haberler var
 
  • Beğen
Tepkiler: esescan
esescan

esescan

Üye
    Konu Sahibi
Cok tsk.ederim

GM 5 Plus ile uygulamasından gönderildi.
 
  • Beğen
Tepkiler: teknognc
phasan

phasan

Üye
Tüketici Hakem Heyetlerine şikayet yapılıyor.
Şu haberde mağdurlar hakkında haberler var
Bu bilgi guzel olmuş umarım bilmeyen arkadaşlarımıza faydalı olur

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt