vodafonenin kazıkçılığı herkes içeri!!!

• 10 Ağustos 2014
  • 1259 Okunma
  • 21 Cevap

1. arkadaşlar:) bu vodafone kadar kazıkçı birt operatör ben görmedim:( çekim kalıtesi ve internet hızı bakımından türkcellden bin kat aşağıı kalmasna rağmen neye güvenip abonelerini sömürüyor anlamış değilim:bann: size vodafone ile ilgili iki kazıklanma olayı anlatacağım birincisi
    ----------------------------
    hani şu 7070(cepinfo) adlı servis varya bazen 10 gün boyunca hediye diye mesajlar gönderiyor
    bir gün banada hediye tarihte bugün diye geldi kabul ettim neyse 10 gün çok güzel gönderdiler tarihte o gün ne oldüysa bende nasılsa hediye kendiliğinden iptal olur diye düşündüğüm için 10.gün iptal etmek aklımdfan bile geçmedi tabii kazığı yedim 11.gün mesajın ardından 5 tlmi kesti vodafone hem 11.günden sonra ücret kesileceğini belirtemediği gibi hemde bnen iptal ettikten sonra bile ücret kesmeye devam etti!!
    vodafonlu olacakların dikkatine kapısından bile geçmeyin derim :bann: :bann:
    ben şuan turkcele geçtım ve çokta memnunum
    kazıkçılıkta 1.vodafone kalitede 1. turkcell
    vodafonla ilgili bir kazıklanma olayım daha var ama yazacak vaktim yok şuan:)

Yazan: King_ata
    -Börteçine- bunu beğendi.
  2. Öyle beleş diye her şeye atlarsan olacağı budur :) geçmiş olsun

Mobil cihaz ile gönderdi
    milestone, King_ata ve -Börteçine- bunu beğendi.
  3. vodafone'in en büyük eksiği bu :( çekim kalitesi falan kötü değil bence ama dediğin bu servis sıkıntı yaratıyo

4. Kuralına göre oynasaydın keşke..
    Geçmiş olsun..

Mobil cihaz ile gönderdi
    UpOneTR bunu beğendi.
  5. Bir olay daha var babamın hattında olan onuda anlatıcam o daha kotu vodafone ve aveanın kapısından bile geçmem :bann:[DOUBLEPOST=1407664987,1407663580][/DOUBLEPOST]@İhtiyar007 ikinci olayı anlatıcam babamı vodafone(inanın hiçbirşey yapmadığı halde timwe diye bir servise(abonesini somurmek için) abone etmiş ve her ay birkaç defa 5 tl kesiyor mhnin dediğine göre oyun kredi yukleme servisiymiş ruhumuz duymadan paramızı yedikleri gibi hizmetleri de iyi değil :bann:

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. ama daymın devreden tarifesi güzel[DOUBLEPOST=1407665795,1407665775][/DOUBLEPOST]4.5 gb inteneti vardı sömürdüm :D

7. ben memnunum tabi kullanmasini bilene :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Babam da bende turkcele geçtık halimizden memnunuz turkcelle kazıkçı derler bide hiçte bişey olmuyor heryerde 5 çekiyor:)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Bende memunum vodafondan kullanmasini bilene sikinti yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. :) valla bende tecellden memnunum hiçbir zararını gormedim:)

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. yıllardır cepneti sömürdüğüm için bi sıkıntı görmedim :D

12. kullanmasını bilene aynen

13. :bann: aynen.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. ben 3 operatörden de mennunum 3 ünüde sömürüyom kulanmasını bilene[DOUBLEPOST=1408190638,1408190567][/DOUBLEPOST]avea ya 500 gb geçirmek türkcele 250 gb geçirmek vodafone 175 gd geçirmek herkesin harcı deil

15. Vodafone bilgilendime sms leri konusunda yetersiz haftalik cepnet yapmistim hafta dolmadan once bitecegi gunu bildirmesi gerekirken bilgilendirme adina hicbisey yapmiyor hangi tarihte sona erdigini unutabilir insan boyle durumda aboneyi bilgilendirmesi gerekir ama yapmiyor bu sebepten dolayi butun tl lerim gitti bende hattimi avea aya essiz tarifeye tasidim kurtulacam vdf dan.

Nexus ile gönderdi
    King_ata bunu beğendi.
  16. :oke:

17. Bencede kurtul doğru karar. :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
    King_ata bunu beğendi.
  18. bencede :oke:

19. Turkcell'i Kullanan Diğerlerine Zor Alışır...

Mobil cihaz ile gönderdi
    King_ata bunu beğendi.
  20. aynen öyle turkcel kalitesinin yanından bile geçemez diğerleri çünkü :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
    Davut420042 bunu beğendi.
Yüklüyor...
15/12/2018 - 15:27