Vodafone Yeni Net Paketleri mi Geliyor??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Yeni Net Paketleri mi Geliyor??
Arkadaşlar bugün vodafone bayisinde çalışan arkadaşım ile sohbet ederken arada konu abone alımına kapanan cepnete de geldi. Ben de milletin artık internet paketi alamadığını ve böyle devam ederse millet artık hiç internet paketi alamaz hatta numara taşıma ile kaçar sizden deyince o da bana biz de vodafone da bunun farkında ve yeni fiyatlı paketler üzerinde çalışıyor büyük ihtimal şubat sonu mart başı bunu açıklayacaktır dedi.
Bekleyelim ve görelim arkadaşlar eğer bilgi kesin doğru ise inşallah yeni paketler yakında açıklanınca bizi tatmin eder birşey olur da biz de artık biraz rahat nete gireriz..

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
aylıktan vazgeçtim şu haftalığı 3 liraya çekseler süper olur

yakup_281

yakup_281

Üye
Arkadaşlar bugün vodafone bayisinde çalışan arkadaşım ile sohbet ederken arada konu abone alımına kapanan cepnete de geldi. Ben de milletin artık internet paketi alamadığını ve böyle devam ederse millet artık hiç internet paketi alamaz hatta numara taşıma ile kaçar sizden deyince o da bana biz de vodafone da bunun farkında ve yeni fiyatlı paketler üzerinde çalışıyor büyük ihtimal şubat sonu mart başı bunu açıklayacaktır dedi. Bekleyelim ve görelim arkadaşlar eğer bilgi kesin doğru ise inşallah yeni paketler yakında açıklanınca bizi tatmin eder birşey olur da biz de artık biraz rahat nete gireriz..
arkadaşına helal olsun çoğu bayi çalışanlarının hiçbir bilgisi yok tl yükleme ve nokia satmaktan başka bişey bildikleri yok

isobabakral

isobabakral

Üye
Sınırsız cepnet geri gelsin zaten laptopta kullanan ler yüzünden gitti

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşına helal olsun çoğu bayi çalışanlarının hiçbir bilgisi yok tl yükleme ve nokia satmaktan başka bişey bildikleri yok

Aslında tüm bayi çalışanlarının öyle olması lazım. Yani arkadaşımın yaptığı bir marifet değil diğerlerinin yaptığı bir ayıp aslında.

fayzteck

fayzteck

Üye
Cepnet üyelik alımı bitmedi.sadece sms yoluyla alamıyorsunuz o kadar.

furkan5800

furkan5800

Üye
ya ben adamlara handler proxy den bahsediyorum yasalmı diye adam banada öğretsene diyor :D BELEŞSE İYİ DİYO

adanalı1

adanalı1

Üye
yenı paketlerdede hız boyle berbat olursa. hıcbır ıse yaramaz ..

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Inşallah yeni paketler daha uygun olurlar.

RdvanA.

RdvanA.

Üye
merakla bekliyoruz

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bekleyelim bakalım

----------Eklendi @ 01:53:01 ---------- Yazıldı @ 01:52:29 ----------

ya ben adamlara handler proxy den bahsediyorum yasalmı diye adam banada öğretsene diyor :D BELEŞSE İYİ DİYO

:kop2:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
tehlikeli iş handler

tempestshine

tempestshine

Üye
Ben handler kullandığıma bin pişman oldum.Ama iyiydi öyle beleş internet :D

----------Eklendi @ 10:24:50 ---------- Yazıldı @ 10:23:36 ----------

Bizim belle olayına dönmüş bu.Belle ne zaman gelecek diye soruyoruz adamlara.Onlar bize belle ne diyorlar :D

dogukandurak

dogukandurak

Üye
Ben handler kullandığıma bin pişman oldum.Ama iyiydi öyle beleş internet :D

----------Eklendi @ 10:24:50 ---------- Yazıldı @ 10:23:36 ----------

Bizim belle olayına dönmüş bu.Belle ne zaman gelecek diye soruyoruz adamlara.Onlar bize belle ne diyorlar :D

:kop2::kop::kop2:

phasan

phasan

Üye
gelsin artık yenı net paketlerı sınırsız gelsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...