Faturasız Vodafone Ücretsiz 500 MB Şart Vs Yok

Sponsorlu Bağlantılar

turancen

turancen

Üye
Çok iyi oldu bu :) 1 ayda tam 4 gb hediye + 3 gb netim var toplam 7 gb internet, yemede yanında yat :D Teşekkürler vodafone

• Beğen
Tepkiler: phasan

sinantkr

sinantkr

Üye
vodafone costu yine

interka

interka

Üye
güzel oldu bu :)

androfilex

androfilex

Üye
Aman nazar değmesin
Dün 3.5 GB verdi bana. :alkis

androfilex

androfilex

Üye
Nasıl farklı farklı oluyor. Belli bir kriteri var mı mesela kullanma durumuna bağlı olması gibi?
Açıkçası ben de anlamış değilim. Paketi ilk yaptığımda 2 farklı 500mb vermişti ama hiçbirini kullanamamıştım. Kendi paketimden gitmişti.
Bu hafta yaptığım 500mb erkenden bitti. Baktım, 1 hafta dolmadan tekrar yapabiliyorum. Satın al butonuna abandım. Bir çok kez satın aldım. Önce 2gb verdi, üstüne 1 gb daha verdi. Sora 500mb daha verdi [emoji3]

Son düzenleme:
İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Devam o zaman dostum. ben Vodafonlu değilim ama bi zamanlar bana 4-5 yıl önce 230 tl civarı çok pis geçirmişti.Kapatırken ve kapattıktan sonra bile fatura yolladı iki kere...
Aban dostum butona, parmağına kuvvet. :box:hehe::box:eller::eller:

bilal72

bilal72

Üye
Bana 1gb verdi.

androfilex

androfilex

Üye
Devam o zaman dostum. ben Vodafonlu değilim ama bi zamanlar bana 4-5 yıl önce 230 tl civarı çok pis geçirmişti.Kapatırken ve kapattıktan sonra bile fatura yolladı iki kere...
Aban dostum butona, parmağına kuvvet. :box:hehe::box:eller::eller:
Büyük geçmiş olsun. Size yapılanın intikamını alacağım[emoji3]

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt
turancen

turancen

Üye
Vodafone sağolsun :D
Kanıt :P

• Beğen
Tepkiler: androfilex ve phasan
turancen

turancen

Üye
Üstteki paketlerden önce 3 adet 500 mb paket almıştım beleşten :D

Sırf bu hediye paket için aradım vodafone, bu hediye kampanyası ne zaman sürecek diye, zaman belli değil dedi, sürecek dedi :D bende teşekkür ettim kapattım :D

• Beğen
Tepkiler: androfilex
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Geçmiş Olsun Paketi Kısıtlamış Vodafone Artık Ayda 1 Alınabiliyormuş

• Beğen
Tepkiler: Hafız63, ÇaRşI 2387 ve phasan

Üst Alt