Faturasız Vodafone Ücretsiz 500 MB Şart Vs Yok

Sponsorlu Bağlantılar

alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Ücretsiz 500 MB Şart Vs Yok
Arkadaşlar neden bilmiyorum ama Vodafone'nun Self Servis uygulamasında internet paketleri kısmında haftalık 500 MB 0 Tl yazıyor yani ücretsiz. Şuan 2 hatta denedim oldu sizde kaçırmayın derim. konu yanlış yerde ise kusura bakmayın telefondan gönderdim

Güncelleme:
Artık 1 Gb ve üstü hediye veriyor.

Ayrıca:
Hata alanlar için;
Vodafone Online işlemlere ya da Telefonunuzdan *7000# arama tuşlayıp girin sahip olduğunuz internet paketlerine bakın.
Paket tanımlanmış olabilir.
Bu Ek internet paketini önce iptal edin.
Ardından Hediye Ek Paketinizi alabilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mr. SaLÇa, FatihEnvar ve dragonmhmt

mabdussamed

mabdussamed

Üye
haberdar ettiğin tşk. Yaptım oldu :-)
edit : tekrar yapılabiliyor

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: FatihEnvar
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
tam 17 sinde yenilenecek olan pakete köprü oldu :ehe

Son düzenleme:
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
:good::evet:

sinantkr

sinantkr

Üye
1 hafta dolduktan sonra tekrar yapiliyor

007wolverine

007wolverine

Üye
Ücretsiz mi her hafta mi yenileniyor?

sinantkr

sinantkr

Üye
hayir kendin giris yapip yenilemen lazim

alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme:
Paket bittiğinde tekrar alabilirsiniz. Sıkıntı yok denenmiştir. Fakat paketin günü bitmeden paketi bitirirseniz ücretli dahi olsa yeni paket alamazsınız.ve eğer bu paketi aldığınız sırada mevcut bir paketiniz var ise birkaç gün sonra 500 mb dan yemeye başlayacak.

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
interka

interka

Üye
bende yaptım lakin önce mevcut paketiminin kotası gidiyor suan 500 mb eksilme yok bu kötü çünkü mevcut paketim 17de bitiyor bunun süresi ise 5 ekim :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bende yaptım lakin önce mevcut paketiminin kotası gidiyor suan 500 mb eksilme yok bu kötü çünkü mevcut paketim 17de bitiyor bunun süresi ise 5 ekim :)
Ben de ilk 500mb den bitti

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Dün durduk yere paket iptal mesajı geldi (sonra dalgınlıkla 5₺ gitti 700kb için 5₺ nasıl bir fiyatlandırma yapıyorlarsa artık... ) sonra tekrar 500 mb denedim oldu. Bu üçüncü alışım :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Dün durduk yere paket iptal mesajı geldi (sonra dalgınlıkla 5₺ gitti 700kb için 5₺ nasıl bir fiyatlandırma yapıyorlarsa artık... ) sonra tekrar 500 mb denedim oldu. Bu üçüncü alışım :)
Ben de 10 dk önce 3. Yü aldım
Ben de paket olduğu için bitse de para yemiyor :ehe

• Beğen
mabdussamed

mabdussamed

Üye
Tamam gitmesi neyse de 700kb için 5₺ nedir ya, paket almadan internete girmek istiyorum ben belki...
500 mbyi birader için yapmıştım.900Kb gibi bir şey aşım yapmış ve 8 lirası uçmuştu :D siz siz olun paket vs almadan vodafonedan 1byte bile çekmeyin :)

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
500 mbyi birader için yapmıştım.900Kb gibi bir şey aşım yapmış ve 8 lirası uçmuştu :D siz siz olun paket vs almadan vodafonedan 1byte bile çekmeyin :)
18tl ye 1gb paket kullanıyorum
Her hafta da 500 mb toplamda 3gb ayda internetim var :ehe
Aslında geçen ay AVEA ya geçecektim
Bakiyem 30 tl olduğu için tamamını aktaramayacağım için ertelenmiştim

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Mevcut bir paket varken yeni yapılan paketten kullanması kötü 1. Yapısımda öğrendim bunu biraz paketler boşa gitti şimdi aylık paket te bitti haftalık 1gb sınırsız da bitti son hafta 500mb hediye ama yetiştirmede zorlanıyorum 3.5gb yetmiyor evde internet kapanınca [emoji1]
Vodafone google play mobil ödeme olmaması ve mevcut paketi bitirmeden diğerine geçmemesi hariç oldukça iyi.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
turancen

turancen

Üye
Arkadaşlar 500 mb paketi bende aldım ama benim mevcut paketten düşmedi internet, buda resmi, paketi aldığım gün 48 saat sonra aldığımız paketin düştüğünü göreceksiniz :)

interka

interka

Üye
Bende hala mevcut paketten dusuyo

interka

interka

Üye
Ek paketin 2 gunu kaldi 500 mb duruyo hala

Üst Alt