Karşılaştırma vodafone smart 858 mi nokia 6120c mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre

Üye

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bir sorum var vdf smart 858 tivibu cep destekler mi
sahibindende vardı bak oraya bulursun dediğimi
Sahibindende sadece urun ve telefon var ilan sadece şu şehirde satıyorum diyor spariş edemiyorsun ki kargoyla

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
arkadaşlar bir sorum var vdf smart 858 tivibu cep destekler mi
Sahibindende sadece urun ve telefon var ilan sadece şu şehirde satıyorum diyor spariş edemiyorsun ki kargoyla
kargoyla alabilirsin sahibindenden sadece bazı satıcılar kargoyla uğraşamam diyoradam kendisi satıyor o sitede numarası vardır arayacaksın numarasını adamın şu telefonu satıyomuşsunuz şuraya kargo yollayın.... Anlaşacaksınız ve telefonu alacaksın kimi satıcılar indirim de yapıyor

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
kargoyla alabilirsin sahibindenden sadece bazı satıcılar kargoyla uğraşamam diyoradam kendisi satıyor o sitede numarası vardır arayacaksın numarasını adamın şu telefonu satıyomuşsunuz şuraya kargo yollayın.... Anlaşacaksınız ve telefonu alacaksın kimi satıcılar indirim de yapıyor
Güvenilmez öyle adam parayı alıp yollamazsavodafone smartı almaya kararlıyım ama once yaşadığim yerde telcilere bi bakıcam daha iyi bişey çıkmazsa istediğim paraya alıcam 858i wifiside çok iyiymişbright mobileden dun alacaktım telefona şifre gelmedi bankadan tamamlıyamadık işlemi neden olmuş olabilir?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Güvenilmez öyle adam parayı alıp yollamazsavodafone smartı almaya kararlıyım ama once yaşadığim yerde telcilere bi bakıcam daha iyi bişey çıkmazsa istediğim paraya alıcam 858i wifiside çok iyiymişbright mobileden dun alacaktım telefona şifre gelmedi bankadan tamamlıyamadık işlemi neden olmuş olabilir?
satıcıdan get veya kapıda ödeme isterseniz güvenilir kargoyu kargocunun yanında açarsınız istediğiniz şey değil ise paranızı alıp geri yollarsınız adam da kargoyu ödediğiyle kalır ben hala smartı tavsiye etmiyorum o parayı hak etmiyor bnce

• Beğen
Tepkiler: King_ata
King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
satıcıdan get veya kapıda ödeme isterseniz güvenilir kargoyu kargocunun yanında açarsınız istediğiniz şey değil ise paranızı alıp geri yollarsınız adam da kargoyu ödediğiyle kalır ben hala smartı tavsiye etmiyorum o parayı hak etmiyor bnce
Kapıda odemeye 4 tl ek masraf çıkiyo genelde@SoulsEagle tamam smartı önermiyosun peki ama en fazla 120tlye daha iyi ne bulunur ki? Daha fazla parada vermem :ehe:bir arkadaş operator uretimi telefonlara rom atılmıyor demişti atılıyormuş

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Kapıda odemeye 4 tl ek masraf çıkiyo genelde@SoulsEagle tamam smartı önermiyosun peki ama en fazla 120tlye daha iyi ne bulunur ki? Daha fazla parada vermem :ehe:bir arkadaş operator uretimi telefonlara rom atılmıyor demişti atılıyormuş
150-160a çıkıp htc wildfire s almaya çalış. vdf smart piskoloji bırakmaz :D

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
sn yakından istiyorsun bu yüzden telefoncuları dolaşmaktan başka çaren yok bn snn ordaki telefoncularda hangi telefon var ve kaça verirler bilemem ;)

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
babam bakıcak telcilere bi bu arada edirne\uzunkoprudeyim
150-160a çıkıp htc wildfire s almaya çalış. vdf smart piskoloji bırakmaz :D
:)max 150 tlye htc wildfire s varsa link atarmısınız? Yoksa vodafoneye kaldık:) :ehe :D

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
keşke almasaydın facede gezersin en fazla :D

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
:kilit:

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
@admin :locked: lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt